Wideo Blog - poradniki o relacjach damsko męskich - Jakzdobywac.pl

Wideo Blog

Blog Roberta Marchela

Trudno jednoznacznie określić, jaki jest sekret udanego związku, a tym bardziej jaka jest recepta na szczęśliwe życie. Możesz natomiast z całą pewnością pracować nad różnymi jego aspektami, aby przybliżać się do osiągnięcia satysfakcji z tego, w jakim punkcie aktualnie się znajdujesz, czuć się dobrze ze swoim partnerem, a także ze sobą. Na blogu dowiesz się między innymi: jak poderwać dziewczynę/chłopaka, jak ćwiczyć pewność siebie, jak wzbudzić zazdrość, jak zainicjować pocałunek, jak wrócić do ex.

Związek dający poczucie spełnienia to niewątpliwie ogromna wartość. Niestety, dla wielu osób zrobienie pierwszego kroku w kierunku poznania wymarzonego partnera stanowi ogromny stres. Brak pewności siebie często odbiera szansę na stworzenie wartościowej relacji. Nieśmiałość a podrywanie to temat, który Robert Marchel mocno rozwija na blogu. Dzięki nagraniom dowiesz się, jak poderwać dziewczynę lub chłopaka i wzbudzić zainteresowanie. Udostępnione poradniki na pewno będą źródłem wielu przydatnych wskazówek dla wszystkich osób poszukujących swojej drugiej połówki.

Czy nieśmiałość przekreśla szanse na związek?

Obszarem, na którym autor mocno się koncentruje w swoim poradniku, jest pewność siebie w związku. Nieśmiałość to cecha znacząco utrudniająca funkcjonowanie w relacji i nawiązywanie nowych kontaktów. Jeszcze trudniej jest, gdy nie poderwałeś wymarzonej dziewczyny czy chłopaka, nie zainicjowałeś pierwszego pocałunku itp.

Udostępnione nagrania to kompendium wiedzy i ciekawych wskazówek o tym, jak zachować się zarówno podczas pierwszej fazy nawiązywania nowej relacji, jak i w późniejszym okresie, gdy chcesz utrzymać znajomość oraz pracować nad jakością związku. Pewność siebie to cecha, nad którą można i warto pracować. Widea na blogu Roberta Marchela pomogą Ci w przezwyciężeniu nieśmiałości oraz ułatwią zrobienie pierwszego kroku w zdobyciu partnera. Poruszane są również problemy, które mogą się pojawić na późniejszym etapie wspólnego życia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co niesie za sobą wzbudzanie zazdrości lub czy istnieją sposoby odzyskania ex, zapraszamy do obejrzenia filmów.
 

Czy wiesz, że teraz jakzdobywac.pl działa pod domeną instytutzwiazkow.pl?
W związku z tym, że skupiamy się aktualnie na pomocy w odzyskiwaniu związków po rozstaniu, w trakcie rozwodu - i to nawet wtedy, kiedy druga strona nic nie chce, stworzyliśmy program terapeutyczny, w którym nasz zespół psychologów pomaga naszym podopiecznym odzyskać Ex. Największe sukcesy mamy w sytuacji, kiedy dalej masz regularny kontakt ze swoim Ex - np. razem wychowujecie dzieci lub ciągle razem mieszkacie lub pracujecie.
Dziś opowiem Ci jak naprawić i uratować związek, który się rozpada. Wbrew pozorom nawet jeżeli relacja czy małżeństwo jest w kryzysie, to da się jeszcze z tego zbudować zdrowy i szczęśliwy związek. Zdradzę Ci jakie są najczęstsze błędy popełniane w związku i jakie umiejętności związkowe należy posiąść, aby mieć udaną relację. Powiem również jak rozwiązywać kłótnie i konflikty, a także jak zniwelować pretensje i obrażanie się w związku. Dowiesz się czy zazdrość i kontrola partnera jest potrzebna i jak sobie z nią radzić. 
Prawie nikt nie wie od czego tak naprawdę zależy nasze szczęście - to dlatego tak wiele osób jest nieszczęśliwych, czy wręcz ma depresje. Gonimy za rzeczami, które tylko w małym stopniu dają nam szczęście - a zaniedbujemy te rzeczy, od których szczęście zależy najmocniej. Oto ranking 5 czynników, które najmocniej decydują o tym, czy jesteś szczęśliwy.
Czujesz, że Twoje życie mogłoby wyglądać znacznie lepiej? Chciałbyś mieć lepsze relacje, być zdrowszy, szczuplejszy, bogatszy i po prostu bardziej szczęśliwy?
Social media mają ciemną i jasną stronę. Zdecydowana większość ludzi używa ich po prostu źle, przez co Tik Toki, Instagram czy inne media fatalnie wpływają na Twój układ dopaminowy i poczucie szczęścia. Jednak nie musi tak być. Social media mogą działać wręcz rozwojowo - jeśli tylko wprowadzisz jedną zmianę, o której dzisiaj powiem i zaczniesz ich używać inaczej niż do tej pory. 
Zdradzę Ci jak działa jedno potężne i ciągle bardzo mało znane zjawisko, które w największej mierze przyczyniło się do tego w jakim miejscu dzisiaj jesteś w życiu - czy jesteś life looserem, czy life masterem?
Dzisiaj powiem Ci o drugim najważniejszym nawyku w moim w moim życiu - który ciągle zmienia moje życie na lepsze. Pierwszy to ciągła nauka. To nieodłączna rzecz KAŻDEGO moje dnia. Co jest dla mnie równie ważne?
Zobacz jakie jest 26 różnic między ludźmi, którzy przegrywają życie, a człowiekiem sukcesu - i sprawdź do której kategorii bardziej pasujesz. Najlepiej przy każdym punkcie zapisuj, po której stronie jesteś.
Twoje poczucie szczęścia najmocniej zależy od chemii w Twoim mózgu. Dzisiaj powiem Ci jak łatwo na nią wpływać i na co dzień czuć się dużo szczęśliwszym. I dlaczego zbyt dużo komfortu i brak dyskomfortu - zabija Twoje poczucie szczęścia. Zrozumienie tego tematu zmieni Twoje życie i sprawi, że wręcz pokochasz 4 różne formy kontrolowanego dyskomfortu.
Pić? Czy nie pić? Oto jest pytanie, którego prawie nikt sobie nie zadaje, bo alkohol jest jak religia. Zdecydowana większość z nas pije co najmniej okazjonalnie, bo wychowaliśmy się i żyjemy w kulturze, w której pije się alkohol i decyzja o tym czy pić nigdy nie była nasza. Prawie nikt świadomie nie zastanawia się czy rzeczywiście warto pić. Jaki jest faktyczny bilans korzyści i strat z picia alkoholu. Dopiero mając takie informacje, możesz podjąć świadomą decyzję o tym czy w ogóle pić, ewentualnie jak często. I właśnie tym zajmiemy się na tym nagraniu.
Dziś Ci prostą strategię na utrzymanie dobrej sylwetki do końca życia. To jest zupełnie bezpłatne i natychmiastowe do wdrożenia tuż po obejrzeniu tego filmu. To coś nowego o czym pewnie jeszcze nie słyszałeś. Metoda jest prosta, nie wymaga wysiłku ani liczenia kalorii. Nie tylko nie ma skutków ubocznych, ale wręcz jest zbawienna dla Twojego zdrowia i można z łatwością wytrwać w tej strategii do końca życia - i do tego wszystko jest potwierdzone badaniami naukowymi. To naprawdę ma same zalety - i dlatego jest tak potężna.
 
Jak czytać jedną książkę tygodniowo, bez żadnego wysiłku, bez szybkiego czytania i nie poświęcając na to żadnego dodatkowego czasu? Brzmi nierealnie, a jednak jest możliwe, bo sam tak robię. Dzisiaj zdradzę Ci na to mój sposób, który stosuję i udoskonalam od ponad 6 lat - w tym czasie przerobiłem 285 poradników.
Powiem wprost: żeby być szczęśliwym i odnosić sukcesy, nie musisz wierzyć w siebie. Na tym nagraniu powiem Ci dlaczego często to jest wręcz szkodliwe - i powiem Ci czym możesz zastąpić wiarę w siebie czy poczucie własnej wartości - żeby nigdy więcej nie zastanawiać się czy jesteś wartościowy czy nie. Pewnie wcześniej o tym nie słyszałeś, więc będzie kontrowersyjnie i bardzo wartościowo.
Czy bycie draniem, albo bycie zołzą - faktycznie jest atrakcyjne? I w drugą stronę, czy bycie miłym chłopcem, albo grzeczną dziewczynką zabija atrakcyjność? Obie te postawy mają zarówno cechy pozytywne jak i negatywne, dlatego na tym filmie rozbierzemy je na czynniki pierwsze, - dzięki czemu będziesz mógł wziąć dla siebie tylko to co działa - i zobaczysz jakich błędów zdecydowanie lepiej unikać. A na koniec wyjaśnię jakie związek te dwie postawy mają z byciem wyzwaniem.
Dzisiaj powiem Ci o jednym bardzo ważnym, ale niewidocznym zjawisku, o którym w Polsce jeszcze w ogóle się nie mówi - więc prawdopodobnie go nie znasz - a to zjawisko ma przeogromny wpływ na życie każdego człowieka. Na to co Ci się chce robić, a czego Ci się nie chce robić. W mojej ocenie takie głębokie zrozumienie tego zjawiska jest ważniejsze nawet niż nawyki czy choćby wyznaczanie sobie celów - a mimo to nadal prawie nikt o tym nie słyszał.
 
Po prostu mi się nie chce ćwiczyć, ani uczyć się angielskiego. To jest nudne. Nie wiem, co mogę zrobić, żeby mi się zachciało. Jeśli też tak czasem masz? Dzisiaj zdradzę Ci jedno z moich największych życiowych odkryć. To nie żaden click bait - już po dwóch minutach, będziesz miał wiedzę, którą teraz ma mniej niż 1% społeczeństwa. I dzięki temu zaczniesz dużo lepiej kontrolować co Ci się chce, a czego Ci się nie chce.
 
Dzisiaj udowodnię Ci, że codziennie marnujesz mnóstwo swojego czasu i energii. Pewnie jak wszyscy chciałbyś więcej zarabiać, lepiej wyglądać, czy mieć wymarzony związek - a jednak jak prawie wszyscy, popełniasz jeden potężny błąd.
Poznajesz nową osobę, albo chcesz wrócić do swojego Eks. Wiesz, że bardzo ważne jest bycie wyzwaniem. Pytanie brzmi: Jak nim być? Dzisiaj powiem Ci na czym dokładnie polega bycie wyzwaniem i jak to wykorzystać w praktyce, żeby mocno podnieść swoją atrakcyjność. Przeanalizujemy sobie jedną historię, która pokaże nam jak działa bycie wyzwaniem zarówno na początku relacji jak i po rozstaniu. Powiem Ci też co się stanie, jeśli druga strona też będzie "bawiła" się w bycie wyzwaniem. Czy taka relacja może się rozwinąć? Czy wtedy jest jakaś lepsza strategia?
 
Znudziło Ci się bycie singlem? Chcesz w końcu spotkać kobietę albo faceta marzeń i stworzyć szczęśliwy związek? Poznaj 9 rzeczy, które dadzą Ci dużo większe szanse na znalezienie partnera marzeń. Dowiesz się też, dlaczego nie warto obniżać swoich wymagań oraz gdzie najlepiej poznawać takie osoby.