Zasady Konsultacji Indywidualnych - Jak skutecznie flirtować, podrywać - porady o związkach

Zasady Konsultacji Indywidualnych

 • Umawianie się na konsultacje

  Najlepiej umówić się z Robertem drogą mailową. Wtedy szybko otrzymasz 2 propozycje terminów. W pilnych przypadkach możliwe jest umówienie się na rozmowę przez telefon – ale nigdy nie przez sms. Robert zastrzega sobie tą formę komunikacji i nie odpowiada na smsy.

  Najczęściej rozmowa odbędzie się tego samego dnia lub na następny dzień, ale czasami te terminy mogą się wydłużyć. Rozmowa jednak odbędzie się najpóźniej w ciągu 72h od wykupienia konsultacji.
  Robert Marchel nie pracuje w weekendy i święta.

   
 • Którą konsultacje wybrać?

  Wybierz konsultacje 20sto minutową, jeżeli problem, który chcesz poruszyć jest stosunkowo krótki i da się go opisać w maksymalnie 10 minut. Jeżeli sytuacja, którą chcesz przedstawić Robertowi dotyczy powrotu do byłej dziewczyny lub chłopaka, to zdecydowanie lepiej wybrać 60 minut konsultacji.
   
 • Zalety 60 minutowej konsultacji

  Po każdej konsultacji Robert robi notatki – dzięki czemu w razie potrzeby  kolejnej rozmowy, nie ma konieczności opowiadania całej historii od początku.
  Jeżeli konsultacja skończy się przed czasem minuty, które pozostały można wykorzystać w innym terminie – maksymalnie w ciągu 2 miesięcy. Kolejną wykupioną konsultacje można rozbić na mniejsze w naliczaniu minutowym – czas trwania każdej rozmowy będzie odliczany od liczby minut, które kupiłeś – aż limit zostanie wykorzystany.
   
 • Zalety Pakietu VIP 200 minut

  Najbardziej opłacalna forma w stosunku cena/ilość minut.
  Robert również robi notatki po każdej rozmowie i cały czas jest na bieżąco z Twoją sprawą. Konsultacje możesz rozbić na dowolną ilość minut.
  Masz pierwszeństwo w umawianiu się na konsultacje przed innymi klientami.
  Cały czas masz pod ręką porady jednego z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce. Masz aż 1 rok na wykorzystanie wszystkich minut.

   
 • Czy warto opisać sytuacje wcześniej?

 • Najlepiej opisać całą sytuację bezpośrednio podczas konsultacji z Robertem. Wtedy Robert kieruje rozmową zadając odpowiednie pytania i dowiadując się najistotniejszych rzeczy – nie zagłębiając się w te, które nie mają większego znaczenia.
  Jeżeli jednak wygodniej jest Ci opisać wszystko mailowo, możesz to zrobić, ale czas konsultacji będzie krótszy o czas, który Robert będzie musiał poświęcić na przeczytanie i przeanalizowanie Twojego opisu. • Czy możliwe są porady mailowe?

 • Tak, ale odradzamy tę formę współpracy. Pisanie zajmuje więcej czasu niż mówienie, więc efektywna ilość informacji, którą może przekazać Ci Robert będzie mniejsza w formie pisanej. Poza tym podczas rozmowy Robert dużo łatwiej jest w stanie zbadać problem zadając odpowiednie pytania. Jeżeli chcesz mieć możliwość wrócić do tej konwersacji, to zachęcamy do nagrywania konsultacji.
  Jeżeli mimo wszystko bardzo chcesz skorzystać z porady mailowej to po wykupieniu konsultacji prześlij Robertowi opis swojej sytuacji, a w odpowiedzi dostaniesz analizę Twojego problemu i dokładny plan działania.
  Forma mailowa jest jednak jak dużo wygodniejsza w przypadku kolejnych konsultacji – kiedy Robert zna już Twoją sytuacje, a Ty masz dodatkowe pytania, które pojawiły się w trakcie realizowania ułożonego planu. Wtedy śmiało możesz pisać na maila, a od liczby minut, którą wykupiłeś Robert będzie odejmował czas, który poświęci na przeczytani i odpisanie na maila. • Dodatkowe pytania po konsultacji

 • Jeżeli wyczerpałeś już limit minut i po konsultacji przyjdzie Ci do głowy jeszcze jakieś pytanie śmiało pisać do Roberta i zadać je w mailu - pod warunkiem, ze zrobisz to jeszcze tego samego dnia. W przypadku dalszych pytań, które pojawią się w trakcie realizacji przed zadaniem kolejnych pytań zapraszamy do wykupienia kolejnych konsultacji. • Zasady gwarancji satysfakcji

 • Na konsultacje udzielana jest bezwarunkowa gwarancja satysfakcji. Jeżeli uznasz, że to co mówi Robert nie ma sensu, albo po prostu Ci się nie podoba, to wystarczy jedno słowo i pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto. Jednak konsultacje nie oznaczają gwarancji osiągnięcia sukcesu – w tym przypadku wiele rzeczy jest niezależnych nie tylko od Roberta, ale nawet od Ciebie i czasami nawet najlepszy plan może nie zadziałać, ze względu na czynniki zewnętrzne, albo na kiepską realizacje tego planu. Dlatego niezadowolenie z konsultacji i chęć zwrotu pieniędzy trzeba zgłosić w trakcie konsultacji lub bezpośrednio po nich (najpóźniej do końca tego samego dnia). 

 • Zwrot za niewykorzystane minuty.
  Jeśli wykupiłeś konsultacje i zostały Ci niewykorzystane minuty (bo udało Ci się osiągnąć zamierzony cel, postanowiłeś z niego zrezygnować, albo jesteś niezadowolony z porad), zgłoś się do nas na info@jakzdobywac.pl najpóźniej w ciągu roku od momentu zakupienia konsultacji, a zwrócimy Ci tyle pieniędzy ile zostałoby Ci kupując mniejszy pakiet. Np. Kupiłeś pakiet 60 minut za 497zł i wykorzystałeś tylko 20 minut, a 40 masz do dyspozycji. Możemy to potraktować tak, jakbyś kupił pakiet 20 minut za 237zł i resztę Ci zwrócimy, czyli 497zł - 237zł = 260zł. Tyle trafi z powrotem na Twoje konto.
  Inny przykład. Wykupiłeś pakiet 200 minut za 1197zł, ale wykorzystałeś tylko 110 minut i już nie potrzebujesz dalszych konsultacji. Wtedy traktujemy to tak, jakbyś kupił 2 konsultacje po 60 minut (czyli 2x497zł) i oddajemy Ci resztę czyli 1190zł - 497zł - 497zł = 196zł.
  Inny przykład. Wykupiłeś pakiet 60 minut i wykorzystałeś 45 minut. Niestety nie przysługuje Ci zwrot za pozostałe 15 minut, bo chcąc wykupić dokładnie taki czas musiałbyś zapłacić więcej.