Zasady Konsultacji Indywidualnych - Jak skutecznie flirtować, podrywać - porady o związkach

Zasady Konsultacji Indywidualnych

 • Umawianie się na konsultacje

  Po wykupieniu konsultacji zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będzie znajdował się formularz z pytaniami, na które warto odpowiedzieć, żebym mógł dobrze przygotować się do rozmowy z Tobą. Dostęp do formularza wysyłamy też automatycznie mailowo.
  Jedno z pól formularza dotyczy Twojej dostępności czasowej. Na podstawie tego co napiszesz, skontaktuję się z Tobą i zaproponuję termin rozmowy – najczęściej na następny dzień. Jeśli zależy Ci na bardzo pilnej konsultacji, zachęcam do skorzystania z opcji PILNA KONSULTACJA, która jest droższa, ale wtedy dostajesz gwarancję, że porozmawiamy jeszcze tego samego dnia.
  Zastrzegam sobie, że nie odpisuję na smsy, ani wiadomości na innych komunikatorach, bo pisanie na telefonie jest dużo mniej wygodne niż na klawiaturze laptopa i łatwo mogę przegapić lub zapomnieć o smsie, kiedy nie ma mnie przy komputerze.

   
 • Zasady gwarancji satysfakcji

  Na konsultacje udzielana jest bezwarunkowa gwarancja satysfakcji. Jeżeli uznasz, że to co mówię nie przemawia do Ciebie, to wystarczy, że mi o tym powiesz i zwrócę Ci wszystkie pieniądze na konto. Jednak gwarancja satysfakcji to nie gwarancja sukcesu – w relacjach wiele rzeczy jest niezależnych nie tylko ode mnie, ale nawet od Ciebie i czasami nawet najlepszy plan może nie zadziałać, ze względu na czynniki zewnętrzne, albo na kiepską realizacje tego planu. Dlatego niezadowolenie z konsultacji i chęć zwrotu pieniędzy trzeba zgłosić w trakcie trwania naszej pierwszej rozmowy.
  Ważne zastrzeżenie. Jeśli znajdujesz się w sytuacji, która w mojej ocenie ma zerowe lub minimalne szanse na sukces i jestem pewien, że nic nie jesteś w stanie zrobić, żeby naprawić tą relacje, to będę z Tobą w 100% szczery, nawet jeśli prawda nie będzie dla Ciebie wygodna.  W takiej sytuacji, ze względu na to, że poświęciłem swój czas na zapoznanie się z Twoją historią, rozmowę i ocenę sytuacji, jeśli zdecydujesz się skorzystać z gwarancji satysfakcji, zwrócę Ci tylko połowę kwoty. Według mnie takie rozwiązanie jest sprawiedliwe, bo ja nie jestem odpowiedzialny za sytuację, w której się znajdujesz.

   
 • Zasady gwarancji sukcesu

  Gwarancja sukcesu dotyczy wyłącznie Nielimitowanych Konsultacji VIP. Jeśli zgłosisz się do mnie i podejmiemy współpracę, a następnie nie uda Ci się osiągnąć celu, który sobie założyłeś w określonym czasie, to zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

   
 • Dodatkowe pytania po konsultacji

  Jeżeli wyczerpałeś już limit minut i po konsultacji przyjdzie Ci do głowy jeszcze jakieś pytanie, możesz śmiało do mnie pisać  i zadać je w mailu - pod warunkiem, ze zrobisz to jeszcze tego samego dnia. Jeśli chcesz mieć moje porady pod ręką w trakcie realizacji planu, zapraszam do wykupienia kolejnych konsultacji.

   
 • Kontynuacja współpracy

  Tuż po naszej rozmowie, na wszelki wypadek robię obszerną notatkę na temat sytuacji, w której się znajdujesz i planu działania, który ustaliliśmy. Dzięki temu, jeśli będziesz potrzebował mojej dalszej pomocy i wykupisz sobie kolejny pakiet minut, nawet po dłuższym czasie, nie musisz mi wszystkiego opowiadać od początku, bo przed naszą rozmową zerknę w swoje notatki i będę na bieżąco.

  Dzięki temu najczęściej kolejne konsultacje starczą Ci na więcej. Możemy je podzielić na dowolną ilość rozmów – po każdej takiej rozmowie będę odliczał czas jej trwania od liczby minut, która została w Twoim pakiecie. Jeśli chcesz zadać mi tylko krótkie pytanie, możesz śmiało napisać mi je  mailowo – a ja odpowiadając na nie odliczę czas, który potrzebowałem na odpisanie od liczby minut, która została w Twoim pakiecie.

   
 • Niewykorzystane minuty

  Jeśli wykupiłeś konsultacje i zostały Ci niewykorzystane minuty, możesz zamienić je proporcjonalnie na dowolne kursy na kursy.jakzdobywac.pl. W tym celu napisz do mnie na prywatny mail, który dostałeś po zakupie konsultacji, a ja wygeneruję dla Ciebie kod rabatowy na odpowiednią kwotę, który będziesz mógł wykorzystać na naszej platformie.