Zasady Konsultacji Indywidualnych - Robert Marchel - Blog o relacjach damsko męskich - Jak skutecznie flirtować, podrywać - Ekspert związków i uwodzenia

Zasady Konsultacji Indywidualnych

 • Umawianie się na konsultacje

  Po wykupieniu konsultacji zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będzie znajdował się formularz z pytaniami, na które warto odpowiedzieć, żeby trener mógł dobrze przygotować się do rozmowy z Tobą. Dostęp do formularza wysyłamy też automatycznie mailowo.
  Jedno z pól formularza dotyczy Twojej dostępności czasowej. Na podstawie tego co napiszesz, skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy termin rozmowy – najczęściej na następny dzień. Jeśli zależy Ci na bardzo pilnej konsultacji, zachęcam do skorzystania z opcji PILNA KONSULTACJA, która jest droższa, ale wtedy dostajesz gwarancję, że porozmawiamy jeszcze tego samego dnia.
  Trenerzy zastrzegają sobie prawo do nie odpisywania na smsy, ani wiadomości na innych komunikatorach, ponieważ pisanie na telefonie jest dużo wolniejsze niż na klawiaturze laptopa - dlatego w zamian zachęcamy do kontaktu mailowego.

  Rekomendujemy rozpoczęcie współpracy od 45 minutowej konsultacji, ponieważ tylko wtedy otrzymasz od nas formularz ze szczegółowymi pytaniami dotyczącymi Twojej sytuacji.

   
 • Zasady gwarancji satysfakcji

  Na konsultacje udzielana jest bezwarunkowa gwarancja satysfakcji. Jeżeli uznasz, że to co mówi trener nie przemawia do Ciebie, to wystarczy, że o tym powiesz i zwrócimy Ci wszystkie pieniądze na konto. Jednak gwarancja satysfakcji to nie gwarancja sukcesu – w relacjach wiele rzeczy jest niezależnych nie tylko od trenera, ale nawet od Ciebie i czasami nawet najlepszy plan może nie zadziałać, ze względu na czynniki zewnętrzne, albo na kiepską realizacje tego planu. Dlatego niezadowolenie z konsultacji i chęć zwrotu pieniędzy trzeba zgłosić w trakcie trwania pierwszej rozmowy.
  Ważne zastrzeżenie. Jeśli znajdujesz się w sytuacji, która w ocenie trenera ma zerowe lub minimalne szanse na sukces i trener ma pewność, że nic nie jesteś w stanie zrobić, żeby naprawić tą relacje, to będzie z Tobą w 100% szczery, nawet jeśli prawda nie będzie dla Ciebie wygodna.  W takiej sytuacji, ze względu na to, że poświęcił swój czas na zapoznanie się z Twoją historią, rozmowę i ocenę sytuacji, jeśli zdecydujesz się skorzystać z gwarancji satysfakcji, zwrócimy Ci tylko połowę kwoty. Według nas takie rozwiązanie jest sprawiedliwe, bo nie jesteśmy odpowiedzialni za sytuację, w której się znajdujesz.

   
 • Dodatkowe pytania po konsultacji

  Jeżeli wyczerpałeś już limit minut i po konsultacji przyjdzie Ci do głowy jeszcze jakieś pytanie, możesz śmiało  napisać do trenera i zadać je w mailu - pod warunkiem, ze zrobisz to jeszcze tego samego dnia. Jeśli chcesz mieć nasze porady pod ręką w trakcie realizacji planu, zapraszam do wykupienia kolejnych konsultacji lub stałej nielimitowanej opieki.

   
 • Kontynuacja współpracy

  Tuż po rozmowie, na wszelki wypadek trener zrobi obszerną notatkę na temat sytuacji, w której się znajdujesz i planu działania, który ustaliliście. Dzięki temu, jeśli będziesz potrzebował dalszej pomocy i zgłosisz się kolejny raz, nawet po dłuższym czasie, nie musisz wszystkiego opowiadać od początku, bo przed kolejną rozmową trener zerknie w swoje notatki i będzie na bieżąco.