Test związku - Robert Marchel - Blog o relacjach damsko męskich - Jak skutecznie flirtować, podrywać - Ekspert związków i uwodzenia

Test związku

Odpowiedz na pytania. Wynik otrzymasz BEZPŁATNIE na maila.
Jak długo jesteście razem?
Związki najczęściej rozpadają się tuż na początku. Im dłużej ze sobą jesteście tym większa szansa, że wasza relacja przetrwa. Nawet na zawsze.
Jak często się widujecie?
Im rzadziej się widzicie, tym wasz związek ma mniejsze szanse na przetrwanie. Z drugiej strony, widywanie się codziennie może być trochę męczące, więc decydujcie się na to tylko w przypadku, kiedy oboje tego chcecie.
Czy jesteście małżeństwem?
Przysięga małżeńska w dzisiejszych czasach nie jest już gwarantem utrzymania związku, ale nadal silnie wpływa na jego trwałość.
Czy macie ze sobą dzieci?
Dzieci bardzo silnie wpływają na trwałość związku. Zdarza się, że po jednej stronie giną uczucia, ale związek trwa ze względu na dobro dzieci. Oczywiście taką sytuację trzeba naprawić.
Kto z was jest bardziej atrakcyjny pod względem fizycznym?
Atrakcyjność fizyczna jest ważna nawet jeżeli jesteście już ze sobą długo. Jeżeli różnice między wami pod tym względem będą się pogłębiały, to możecie mieć kłopoty.
Jak często bywasz zazdrosny o swoją partnerkę?
Zazdrość jest oznaką braku pewności siebie. Najlepiej jej nie okazywać nadmiernie, nawet jeżeli czujesz ją w sobie. Jeżeli będziesz przesadzać pod tym względem, to możliwe, że twoja połówka poczuje się tym zmęczona.
Jak często ona bywa zazdrosna o Ciebie?
Zazdrość ze strony drugiej osoby, świadczy z jednej strony o tym, że zależy jej na Tobie - a z drugiej, że nie ufa Ci do końca. Jeżeli będziesz dawać mocne powody do zazdrości, to może to być bardzo męczące i prowadzić do rozstania.
Jak często wychodzicie gdzieś razem?
Im częściej wychodzicie gdzieś razem, tym bardziej walczycie z monotonią i rutyną w związku - a to są ciche morderczynie nawet najlepszych relacji.
Czy macie jakieś wspólne zajęcia?
Im więcej macie wspólnego tym trwalsza będzie wasza relacja. Dodatkowo, nawet jeżeli się pokłócicie, albo zerwiecie, to będzie okazja, żeby nadal się spotykać na zajęciach, na które do tej pory uczęszczaliście i naprawić to, co było złe.
Ilu macie wspólnych znajomych?
Wspólni znajomi działają jak wspólne zajęcia. Zamykanie się wyłącznie na siebie zazwyczaj nie działa zbyt dobrze.
Czy znajomi i rodzina Twojej partnerki Cię lubią?
Jeżeli udało Ci się zdobyć ich sympatię, to zyskujesz tym samym sojuszników, którzy w razie burzy w waszym związku, będą przekonywali Twoją połówkę, żeby walczyła o ten związek. Jeżeli Cię nie lubią, to będą działali odwrotnie.
Czy macie podobne wartości religijne/światopoglądowe?
Jeżeli macie podobne wartości to łatwiej będziecie się rozumieli i rzadziej będą powstawały konflikty.
Jak daleko mieszkacie od siebie?
Odległość może być sporą przeszkodą. Im dalej siebie mieszkacie, tym szanse, że wasz związek przetrwa są mniejsze.
Czy macie podobne potrzeby seksualne?
To jest bardzo ważna sfera. Jeżeli pod tym względem nie będziecie dopasowani, to możecie się ze sobą męczyć.
Jak często się kłócicie?
Im rzadziej się kłócicie, tym bardziej zgraną parą jesteście. Codzienne czy nawet cotygodniowe spory nie są czymś normalnym - jeżeli nie zapanujecie nad nimi to może się to źle skończyć. Z drugiej strony, kłótnia raz na jakiś czas zdarza się w prawie każdym związku i czasami może przypomnieć o tym jak bardzo się kochacie.
Czy ufasz swojej partnerce?
Zaufanie to podstawa związku. Jeżeli nie ufasz osobie, z którą jesteś, to postaraj się nad tym popracować.
Czy jesteś w stanie zdradzić swoją partnerkę, gdyby zabiegała o Ciebie bardziej atrakcyjna kobieta?
Jeżeli jesteś w stanie zdradzić swoją połówkę w przypadku, gdy pojawi się bardziej atrakcyjna osoba, to być może warto popracować trochę nad tym związkiem. Zastanów się, czy tworzysz go z miłości, czy tylko po to, żeby uniknąć poczucia samotności.
Na jakim poziomie są obecnie Twoje uczucia?
Im mocniej kochasz osobę, z którą jesteś w związku, tym bardziej szczęśliwy jesteś. Jeżeli Twoje uczucia wygasają, to nie czekaj aż zgasną do końca, tylko podejmij działania, żeby temu zapobiec. Im dłużej będziesz zwlekać tym gorzej dla Ciebie.
Na jakim poziomie według Ciebie są obecnie uczucia Twojej drugiej połówki?
Oczywiście im mocniej Cię kocha tym większe szanse, że wasza relacja przetrwa. Jeżeli jednak czujesz, że ze strony drugiej osoby coś się wypala, to nie czekaj na cud, tylko zacznij działać, żeby to zmienić. Jeżeli nie wiesz co zrobić, to lepiej zdobądź na ten temat trochę wiedzy, bo intuicja w takich sytuacjach najczęściej podpowiada rzeczy, których NIE WOLNO robić.
Czy masz zamiar w najbliższym czasie zdobyć trochę wiedzy o związkach?
Wiedza to potężna rzecz. Jeżeli ją zdobędziesz i dodasz do niej działanie to możesz zmienić bardzo dużo - nawet jeżeli jest bardzo źle.
Podaj swój email, żeby otrzymać wynik. Spokojnie, NIKOMU go nie udostępnimy. Później możesz się wypisać jednym kliknięciem:
0%