Umówi się z Tobą czy nie? 3 czynniki
<< Wróć do listy

Umówi się z Tobą czy nie? 3 czynniki


Wpadł Ci ktoś w oko… I zastanawiasz się czy zaprosić go na randkę? A może dostałeś kosza analizujesz co zrobiłeś źle? W tym artykule powiem Ci o 3 najważniejszych czynnikach, które decydują o tym, czy ktoś zechce się z Tobą umówić… I które pomogą Ci wybrać odpowiedni moment, żeby wyjść z taką propozycją. Bez względu na to, czy jesteś kobietą czy mężczyzną.

1. Na początku wspomnę o najbardziej oczywistym czynniku jakim jest Twoja atrakcyjność. Ale chodzi nie tylko o to jak wyglądasz, ale o wszystkie 6 najważniejszych czynników atrakcyjności, o które omawiałem na innych filmach.

Ale to jak bardzo atrakcyjny jesteś zależy od jeszcze innej rzeczy – od tego jak dużo czasu spędzasz z tą osobą. To właśnie dlatego do zdrad i romansów dochodzi w pracy, z osobą, z którą ktoś ma styczność na co dzień. Bo im więcej czasu spędzicie razem, tym więcej okazji masz na to, żeby się dobrze poznać i pokazać to, że jesteś atrakcyjny.

Z tego wszystkiego płyną dwie lekcje. Po pierwsze zawsze warto pracować nad swoją atrakcyjnością. A po drugie, kiedy przychodzisz do nowej pracy, czy innego nowego środowiska i spotykasz tam kogoś, kto Ci się podoba i z kim przy okazji regularnie będziesz się widywał – to nie proponuje tej osobie randki już pierwszego dnia. Poczekaj przynajmniej kilka dni, a w niektórych sytuacjach nawet parę tygodni, zanim zaproponujesz spotkanie.

Bardzo ważne jest też, żebyś zwrócić uwagę na sygnały, które świadczą o tym jak bardzo ta osoba jest Tobą zainteresowana (mówiłem o tym na innym nagraniu). Na pewno nie proponuj żadnego spotkania, jeśli czujesz niechęć lub jeśli ostatnio zobaczyłeś z jej strony wyraźny sygnał braku zainteresowania.

2. To czy ktoś przyjmie Twoją propozycje spotkania zależy w bardzo dużej mierze od tego, czy ta osoba aktualnie się z kimś spotyka, czy wręcz jest w jakimś związku. Jeśli jest w szczęśliwej relacji i często sama o tym wspomina – to praktycznie nie masz szans, żeby się z nią umówić na randkę.

Ale to, że ktoś jest w związku nie oznacza, że na pewno się z Tobą nie umówi, bo często ludzie bardzo długo pozostają pustych związkach, w których są tylko z przyzwyczajenia i w których uczucie już dawno mocno wygasło. Dlatego, jeśli Twoja atrakcyjność jest na wysokim poziomie, to taka osoba może wręcz ukrywać przed Tobą to, że jest w związku.

Albo jeśli już się o tym dowiedziałeś, to głośno narzekać na swojego partnera. Przy okazji też pojawią się oznaki zainteresowania z jej strony. W każdym razie jeśli dostałeś kosza, to bądź świadomy, że czasami to jak bardzo atrakcyjny jesteś nie miało na to żadnego wpływu. Więc nie ma sensu z tego powodu czuć się źle, ani tym bardziej na tej podstawie definiować swojego poczucia własnej wartości.


3. Ostatnim ważnym czynnikiem, jest to, jak dużo wolnego czasu ma osoba, którą chcesz zaprosić na randkę. Dlatego jeśli poznajesz kogoś, kto jest singlem i do tego wręcz nudzi się wieczorami – to jest spore prawdopodobieństwo, że ta osoba się z Tobą umówi, nawet jeśli w prawie w ogóle jej się nie podobasz. Tak, po prostu, żeby spędzić ciekawie czas i poznać kogoś nowego.

Z drugiej strony możesz trafić na kogoś, kto aktualnie ma bardzo dużo zajęć i prawie w ogóle nie ma wolnego czasu – i żeby taka osoba się z Tobą umówiła, musiałbyś być dla niej bardzo atrakcyjny od samego początku.

Bądź świadomy tej zależności i z jednej strony nie poddawaj się za pierwszym razem, jeśli widzisz, że tamta osoba jest naprawdę zajęta. A z drugiej strony weź to pod uwagę i jeśli masz taką możliwość to poczekaj z propozycją spotkania do momentu, kiedy zobaczysz, że ta osoba ma już trochę więcej wolnego czasu.

Zwróć uwagę na te wszystkie czynniki, jeśli tylko masz taką możliwość i na ich podstawie wybierz najlepszy moment. Ale z drugiej strony pamiętaj, że lepiej wyjść z propozycją spotkania i dostać kosza… Niż w ogóle tego nie zaproponować i nigdy nie stworzyć sobie żadnej szansy na spotkanie.


Jeśli chcesz sprawdzić na jakim poziomie są Twoje umiejętności komunikacyjne – które są ważnym czynnikiem Twojej atrakcyjności, to zapraszam do rozwiązania w 100% darmowego testu flirtu i ciętej riposty, który znajdziesz na stronie jakzdobywac.pl. Kliknij tutaj już teraz.


Pobierz nagranie
497.00 zł
  • Trenuj umiejętności komunikacyjne, które wykorzystasz w każdej sytuacji;
  • Bądź wyzwaniem i zwiększ swoją atrakcyjność dla płci przeciwnej;
  • Zbuduj głęboką pewność siebie, wyeliminuj stres i nieśmiałość;
289.00 zł
  • Bądź ciekawszym rozmówcą;
  • Trenuj techniki flirtu;
  • Rozbrajaj ciętymi żartami;
Zbliża się godzinne Szkolenie Online: "4 poziomy pracy nad związkiem"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund