Seks - Na której randce? Czyli kiedy pójść do łóżka z nowym partnerem
<< Wróć do listy

Seks - Na której randce? Czyli kiedy pójść do łóżka z nowym partnerem

Dzisiaj odpowiem na pytanie, które bardzo często zadają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Na której randce najlepiej pójść do łóżka z osobą, z którą chcesz stworzyć jakąś dłuższą relacje.

 

Wielu ludziom, a przede wszystkim kobietom, bycie wyzwaniem kojarzy się z brakiem seksu przynajmniej dopóki nie są z kimś w związku. Tymczasem sam seks ma z tym nie wiele wspólnego.. Możesz w ogóle nie iść do łóżka z daną osobą i jednocześnie nie być dla niej żadnym wyzwaniem, jeżeli pokażesz, jak bardzo Ci na niej zależy. Z drugiej strony możesz przespać się z chłopakiem na pierwszej randce, ale jednoznacznie dać mu do zrozumienia, że nie interesuje Cię związek z nim – i nadal będziesz dla niego dużym wyzwaniem.

 

Ten czynnik atrakcyjności dotyczy przede wszystkim chęci bycia z kimś w związku. A nie chęci przespania się z kimś. Dlatego też mężczyźni, którzy pokazują, że dążą do seksu, też są dużym wyzwaniem, mimo wielu oznak zainteresowania, które mogą przy okazji wysyłać w kierunku dziewczyny.

 

Dlatego pod względem atrakcyjności, to na której randce pójdziesz do łóżka, nie jest aż tak ważne.
 

Jednak! Ważne jest pod względem późniejszego zaufania. Jeżeli jesteś kobietą i pozwolisz sobie na sex na pierwszej lub drugiej randce, to później Twój partner może mieć problem z tym, żeby Ci zaufać. Albo świadomie podjąć decyzje o tym, żeby z Tobą być. To oczywiście jest bardzo zależne indywidualnie i wielu ludzi nie będzie miało z tym problemów – zwłaszcza w społeczeństwach zachodnich – jednak zauważalna jest właśnie taka tendencja w myśleniu.

 

 

A co jeśli jesteś facetem? W tym przypadku dążenie do seksu, czy choćby pokazywanie, że zależy Ci także na seksie nawet podczas pierwszych kilku spotkań, będzie działało pozytywnie na Twoją ramę wyzwania. Dzięki temu kobieta będzie mogła się zastanawiać, czy chcesz z nią być, czy może chcesz od niej tylko seksu. Takie wątpliwości mogą jej się nie podobać, albo nawet mogą ją denerwować, ale to nie zmienia faktu, że będziesz dla niej atrakcyjniejszy.

 

Co więcej, jeżeli w ogóle nie będziesz dążył do seksu na początku relacji, to pokażesz kobiecie, że zależy Ci na związku z nią – co oczywiście nie jest złe, ale przez to łatwo możesz przesadzić z okazywaniem zainteresowania. Oprócz tego w oczach niektórych kobiet możesz też wyjść przez to na trochę mało męskiego.

 

Podsumowując. To na której randce najlepiej pójść do łóżka, to kwestia bardzo indywidualna. Jednak w większości sytuacji dobrze jest, jeżeli mężczyzna już od pierwszego spotkania będzie pokazywał zainteresowanie seksualne, ale nie będzie nalegał na to zbyt mocno – przynajmniej na początku. To oznacza, że pozwala kobiecie zdecydować, kiedy ma nastąpić ten krok.

 

Jeżeli jesteś kobietą, to z reguły lepiej poczekać przynajmniej do tej 3 randki lub dłużej – w zależności od Twoich preferencji i zasad. Pamiętaj też, żeby nie sprzedawać dupy za związek mówiąc kolokwialnie. Czyli nawet jeżeli się prześpisz z chłopakiem to nie zakładaj, że on już jest Twój. Nie stawiaj też ultimatum typu: będzie sex, ale pod warunkiem, że ze mną będziesz. To pokazuje, że bardzo Ci na nim zależy, a przez to mocno tracisz ramę wyzwania.

           
Pobierz nagranie


Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund