Podryw w Sieci. 5 Zasad Tworzenia Atrakcyjnego Profilu
<< Wróć do listy

Podryw w Sieci. 5 Zasad Tworzenia Atrakcyjnego Profilu1. Najważniejszą zasadą jest wybranie atrakcyjnych zdjęć. Całkowicie odpadają zdjęcia na tle firanki, albo w pokoju. Jeżeli jesteś mężczyzną, to zapomnij też o pokazywaniu gołej klaty. To całkowicie odpada.

 

Najlepsze zdjęcia są takie, które oprócz tego jak wyglądasz , pokazują też jaki masz styl życia. Dlatego najlepsze będą fotografie z wakacji, albo zrobione podczas uprawiania jakiegoś sportu. Najlepiej zrobione przez kogoś w akcji, a nie pozowane. Kiedy już wstawiasz zdjęcie z wakacji, to lepiej nie z piwem i nie z papierosami – to dla wielu osób z miejsca będzie odpychające i co najwyżej przyciągniesz ziomali z blokowiska.

Zdjęcia są tak ważnym elementem Twojego profilu, że odradzam wymówkę w stylu: „Nie mam takich. Zrobię sobie selfi w łazience, też będzie”. Jeżeli nie masz takich zdjęć to po prostu je sobie zrób.

2. Powinieneś mieć co najmniej jedno zdjęcie – a najlepiej nawet kilka, na którym jesteś bardzo elegancko ubrany – zwłaszcza, jeżeli jesteś mężczyzną. To będzie podnosiło Twój status społeczny w oczach osoby, która odwiedzi Twój profil i bardzo Cię wyróżni na tle większości profili, gdzie ludzie są ubrani najczęściej bardzo luźno.

 

 

3. Na zdjęciach staraj się podkreślić swój największy atut. Jeżeli jest nim Twoja twarz – koniecznie wstaw kilka zdjęć z bliska, na których widać niemal wyłącznie Twoją twarz. Jeżeli większym atutem jest Twoja sylwetka – wstaw oczywiście zdjęcia, które będą to podkreślały. W tym przypadku warto się skupić nawet na największych zaletach Twojej sylwetki w zależności od tego co to jest. Np. Wstawiając zdjęcia na których dobrze widać silne ramiona u mężczyzn, lub wcięcie w talii u kobiet.

4. Koniecznie wypełnij opis „O mnie”. Wiem, że zdjęcia z reguły są dużo ważniejsze, ale to pole możesz bardzo mocno wykorzystać na swoją korzyść. Możesz prowokować, żeby ktoś sam do Ciebie zagadał – np. jeżeli odkryje, że ma takie same zainteresowania jak Twoje. To pole może też być decydujące, kiedy zaproponujesz komuś spotkanie i ta osoba zwyczajnie się waha. Jak powinien wyglądać dobry opis?
Po pierwsze musi być niestandardowy.  Wszelkie krótkie sentencje typu „Jestem jaki jestem” świadczą o Twojej niskiej kreatywności. Pisanie poważnego opisu tego czym się zajmujesz i co lubisz robić już jest odrobinę lepszym rozwiązaniem – zwłaszcza, jeżeli naprawdę jesteś ciekawy. Ale dobrze jest wrzucić do opisu trochę humoru lub ironii. Bardzo dobrze, że jeżeli trochę będziesz się śmiał sam z siebie – bardzo źle, jeżeli będziesz się zbyt mocno czymś chwalił.

5. Pamiętaj, żeby wszystkie informacje na Twój temat były prawdziwe. Nie tylko te które zawrzesz w opisie siebie, ale też te, które przedstawiasz na zdjęciach. Nie warto od samego początku budować relacji opartej na kłamstwie – bo jest spora szansa, że prędzej czy później i tak wszystko się wyda. A po drugie, kłamiąc z reguły próbujesz pokazać się w jak najlepszym świetle. Próbujesz się wręcz przypodobać – a to jest bardzo nieatrakcyjna postawa.

I to wszystkie najważniejsze zasady przedstawione w dużym skrócie. Jeżeli chcesz zdobyć na ten temat dużo więcej wiedzy, to zapraszam do zapoznania się z tym nagraniem.


Zobacz kurs Jak Podrywać Przez Internet

 

           

Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

TEST FLIRTU I RIPOSTY
149.00 zł
  • Przyciągaj uwagę oryginalnym profilem;
  • Prowadź nieprzyzwoicie ciekawe dialogi;
  • Zacznij z powodzeniem umawiać się na randki;
289.00 zł
  • Bądź ciekawszym rozmówcą;
  • Trenuj techniki flirtu;
  • Rozbrajaj ciętymi żartami;
Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund