Kocha czy nie kocha? Jak to sprawdzić?
<< Wróć do listy

Kocha, czy nie kocha? Jak to sprawdzić?


Na tym nagraniu pomogę Ci to dużo skuteczniej ocenić przede wszystkim rozbijając 2 powszechne mity na temat miłości.Zacznijmy od tego, że miłość nie jest zero jedynkowa i odpowiedzią na to pytanie najczęściej nie jest czyste TAK, ani bezwzględne NIE. Jeśli w ogóle zadajesz sobie to pytanie to prawdopodobnie, dostajesz mieszane sygnały od tej kobiety czy tego mężczyzny.

Jedne sygnały świadczą o tym, że ta osoba jest zainteresowana i ciągle coś od Ciebie chce, a inne temu przeczą. W tej sytuacji pytanie „kocha, czy nie kocha” można porównać do pytania o to, czy szary kolor jest czarny czy biały? Żadna odpowiedź nie będzie dobra.

Tak samo jest z miłością. Nie istnieje coś takiego jak mityczna prawdziwa miłość, która albo jest, albo jej nie ma. Miłość to chemia w naszym mózgu i tak samo jak można kogoś lubić bardziej lub mniej, tak samo możesz kogoś kochać bardziej lub mniej – a intensywność tego uczucia ma całe spektrum rozpiętości od totalnej obojętności, po lekkie zainteresowanie czy sentyment, przez  zauroczenie, aż do totalnego zakochania.

Zatem zdecydowanie trafniejszym pytaniem jest to „Jak mocno jest ktoś Tobą zainteresowany” lub ewentualnie „Jak mocne są czyjeś uczucia do Ciebie”.

Żeby skomplikować temat jeszcze bardziej, warto obalić jeszcze jeden MIT. Uczucia nie są stałe. Ich intensywność zmienia się z czasem.

To, że Twój partner wyznawał Ci miłość jeszcze 2 miesiące temu i planował wspólną przyszłość, nie musi oznaczać, że dzisiaj dalej tak samo Cię kocha i nadal chce z Tobą być.

Ale działa to też w drugą stronę. To, że on teraz twierdzi, że już nic do Ciebie nie czuje i mówi, że to już na pewno wszystko skończone i nigdy do siebie nie wrócicie, nie oznacza, że za 2 miesiące jednak za Tobą nie zatęskni – zwłaszcza, kiedy dowie się, że Ty już też nie chcesz wrócić i na dodatek już zacząłeś spotykać się z kimś innym.Jesteśmy fatalni w przewidywaniu tego, czy za jakiś czas będziemy kogoś kochać, bo nie mamy nad tym żadnej władzy. To się dzieje, albo nie dzieje niezależnie od naszej woli. To trochę tak jak z biegunką. Jedyne co możesz stwierdzić to czy masz ją teraz.

Trudno Ci przewidzieć co będzie za miesiąc.
Po czym w takim razie poznać, jak mocno ktoś Cię kocha? Najłatwiej po tym ile zainteresowania Ci okazuje. Jak często się z Tobą kontaktuje. Jak się zachowuje w Twoim towarzystwie oraz w jaki sposób się do Ciebie zwraca.

Zawsze trzeba patrzeć na całokształt czyjegoś zachowania, a nie na pojedyncze oznaki, które w oderwaniu od reszty mogą być mylące. Przy czym dużo ważniejsze jest to co ta osoba robi, a już mniej ważne to co mówi. Zatem jeśli ktoś zapewnia Cię, że Cię kocha, ale nie chce się zbyt często spotykać i zdarza mu się nie odpisywać na Twoje wiadomości… To prawdopodobnie nie kocha Cię tak intensywnie jak twierdzi.

Te wszystkie informacje zaczerpnąłem z mojego doświadczenia, bo od ponad 10 lat prowadzę indywidualne konsultacje, w których pomagam naprawiać związki i odzyskiwać byłych partnerów.
Jeśli chcesz skorzystać z moich konsultacji, to więcej szczegółów znajdziesz na stronie robert.jakzdobywac.pl

A jeśli chcesz dostać więcej podobnych filmów w przyszłości, to zapraszam do subskrybowania tego kanału.

Do następnego razu
Robert Marchel
 

Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund