Jak wyjść ze
<< Wróć do listy

Jak wyjść ze "strefy przyjaciela" - 3 zasady

Mnóstwo osób ma problem, który polega na tym, że osoba, która im się podoba, albo wręcz w której są zakochani, traktuje ich jak wyłącznie jak przyjaciela. Z tego artykułu dowiesz się, co możesz zrobić, żeby poradzić sobie z taką sytuacją.

 

Jeżeli atrakcyjna dla Ciebie osoba, traktuje Cię wyłącznie po przyjacielsku, to najprawdopodobniej Ty nie jesteś dla niej wystarczająco atrakcyjny.  Uniwersalnym działaniem w takiej sytuacji zawsze jest praca nad 5cioma podstawowymi czynnikami atrakcyjności. Czyli nad Twoim wyglądem, charakterem, umiejętnościami komunikacyjnymi, stylem życia i statusem społecznym. Wielokrotnie opisywałem te tematy na darmowych filmach i materiałach na jakzdobywac.pl

Praca na tych podstawowych czynnikach może bardzo pomóc, ale czasami problem leży głębiej – w szóstym, najważniejszym czynniku, czyli w byciu wyzwaniem. Jeżeli do tej pory okazywałeś tej osobie zbyt dużo zainteresowania, to nawet jeżeli masz powodzenie u innych kobiet czy mężczyzn, u tej konkretnej możesz być spalony. Zapamiętaj jedną zasadę: „Dopóki osoba, o którą się starasz, jest pewna, że Ty chcesz z nią być, dopóty nie masz żadnych szans na to, żeby ją zdobyć”.

 

 

Jeżeli więc popełniłeś sporo błędów i okazałeś dużo zainteresowania podstawą jest okazania braku zainteresowania -  czyli najczęściej urwanie lub znaczne ochłodzenie kontaktu między wami. Pamiętaj jednak, że nie może to wyglądać, jakbyś się obraził. Nawet przy ograniczonym kontakcie, cały czas powinieneś być miły i uprzejmy – ale skup się na znacznym zmniejszeniu inicjatywy kontaktu ze swojej strony. O innych sposobach na budowanie ramy wyzwania, mówiłem na tym filmie.

Bardzo ważne w takiej sytuacji jest nastawienie psychiczne w stosunku do tej osoby. Jeżeli uważasz, że bez niej nie będziesz szczęśliwy i będzie Ci mocno zależało na zdobyciu jej, to podświadomie możesz zdradzać swoje zainteresowanie, a przez to będziesz miał dużo mniejsze szanse na sukces. Dlatego warto podejść do tego jak najbardziej na luzie i bez żadnych oczekiwań. Najlepiej z nastawieniem: „Zobaczmy co się stanie”.

Odnawiając kontakt warto skorzystać z jednego z najmocniejszych narzędzi do flirtowania i budowania chemii między ludźmi,  czyli z aluzji seksualnych i samych rozmów o seksie.
- Takie rozmowy będą dyskwalifikowały Ciebie jako przyjaciela, bo wkrada się między wami flirt.
- Będą budowały obrazy w głowie drugiej osoby i prowokowały myślenie o was w takiej sytuacji.
- Wzmacniają Twoją ramę wyzwania, bo w tym przypadku mowa jest wyłącznie o sferze seksualnej, a nie byciu razem.


Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

TEST PEWNOŚCI SIEBIE
197.00 zł
  • Poznaj prawa działające w dłuższych relacjach;
  • Zbuduj mocną więź ze swoim partnerem;
  • Ratuj swój związek w krytycznych momentach;
77.00 zł
  • Zdobądź osobę, na której Ci zależy;
  • Naucz się technik uwodzenia i podrywu;
  • Pracuj nad charakterem i dobrą gadką;