Jak wrócić do byłej dziewczyny, byłego chłopaka - skuteczna strategia
<< Wróć do listy

Jak wrócić do byłej dziewczyny / chłopaka - skuteczna strategiaDzisiaj powiem Ci o tym jak wrócić do byłej dziewczyny albo byłego chłopaka. Codziennie od ponad 6 lat doradzam ludziom w tym temacie, dlatego znam mnóstwo historii i miałem okazje przetestować wiele rozmaitych rozwiązań. Wtym artykule zajmę się zdecydowanie najczęstszym przypadkiem, czyli kiedy zostałeś porzucony z powodu załamania równowagi uczuć w związku na Twoją niekorzyść. Czyli, kiedy Twój partner stopniowo zaczął się od Ciebie coraz bardziej oddalać. Ty starałeś się to naprawić okazując sporo zainteresowania, aż w końcu usłyszałeś, że to koniec. Co zrobić w takiej sytuacji?

Jak odzyskać faceta, który Cię zostawił? Jak odzyskać kobietę?

 

 

Zacznijmy od tego, że po rozstaniu nie możesz popełniać podstawowych błędów.
- Nie miej do tej osoby żadnych pretensji o to, że Cię zostawiła, nie próbuj obarczać jej winą, ani się za to nie obrażaj. Takie negatywne działanie powoduje tylko wrogość, a to Ci nie pomoże.
- Nie próbuj jej logicznie przekonywać, dlaczego powinniście być razem.
- Nie błagaj, żeby do Ciebie wróciła, ani nawet nie sugeruj, że chcesz nadal z nią być.
- Nie mów nic o swoich uczuciach. Nie pytaj się czy tęskni. Nie wspominaj, jak kiedyś było dobrze.

Ta osoba zerwała z Tobą dlatego, że to Ty byłeś tą bardziej zainteresowaną stroną. Jeżeli chcesz odzyskać swoją dziewczynę czy chłopaka, to musisz pokazać, że Ty już nie chcesz z nim być. Musisz na nowo stać się dla tej osoby wyzwaniem.

Żeby to osiągnąć, dobrze jest okazać brak zainteresowania tuż po rozstaniu. Najlepiej jest urwać na chwilę kontakt, albo przynajmniej przestać go inicjować. Na jak długo? To jest bardzo indywidualna sprawa. Im więcej błędów popełniłeś po rozstaniu, czyli im bardziej okazałeś swoją desperacje, tym dłużej powinieneś się nie odzywać. Z reguły jest to przedział między tygodniem, a nawet dwoma miesiącami. Najczęściej jednak wystarczy 3-4 tygodnie.

 

 

Jak przekonać ex do powrotu?

Im więcej czasu minie tym naturalnie będziesz stawał się większym wyzwaniem, bo ta osoba po pewnym czasie zacznie mieć wątpliwości - czy aby na pewno jeszcze chcesz z nią być? Czy może już o niej zapomniałeś? Czy może zacząłeś się już z kimś spotykać? Wiele osób boi się urwać kontakt, bo myślą, że to już całkowicie zaprzepaści ich szanse, ale to jest nie prawda. Bez wyrównania równowagi uczuć i tak nie uda Ci się nic zrobić, więc im szybciej się odetniesz od tej osoby tym lepiej.

Ważną rzeczą jest, żeby podczas tego okresu przerwy w kontaktach okazywać brak zainteresowania także wtedy, kiedy to Twój były chłopak czy była dziewczyna sama się do Ciebie odezwie – a jest to bardzo możliwe. Wtedy najlepiej jest odpisać co najwyżej na jeden lub dwa smsy – ale nie więcej. Jeżeli zadzwoni do Ciebie, to odbierz telefon i porozmawiaj kilka minut, ale pierwszy zakończ rozmowę. Nawet gdyby padła propozycja spotkania to powiedz coś w stylu: „Super. Fajnie, że proponujesz. Bardzo chętnie się spotkam, ale na razie jestem zajęty i jeszcze nie wiem, kiedy będę miał czas, więc się do Ciebie odezwę”.

Zignorowanie pierwszych prób kontaktu ze strony swojego byłego partnera jest bardzo ważne. Gdybyś od razu zaczął okazywać zainteresowanie, to pokazałbyś, że tak naprawdę wystarczy jedno słowo tamtej osoby, a Ty od razu jesteś gotowy odnowić kontakt i spotykać się. Czyli jesteś na pstryknięcie palcami – a to jest przeciwieństwo bycia wyzwaniem.

Poza tym często pierwsze próby kontaktu nie oznaczają jakiegoś większego zainteresowania powrotem do Ciebie tylko, raczej są formą sprawdzenia, czy u Ciebie jest wszystko w porządku. Trochę też przetestowania jak sobie radzisz.

Jeżeli pojawiły się próby kontaktu, czy też propozycje spotkania to na początku je odrzucasz, czekasz co najmniej około tygodnia i sam możesz zacząć odnawiać znajomość. Zresztą znajomość i tak musisz odnowić, tylko jeżeli nie będzie żadnych prób kontaktu z reguły trzeba przeczekać bez kontaktowania się z tamtą osobą trochę dłużej.
Pamiętaj, żeby znajomość odnowić stopniowo. Bardzo ryzykowne jest proponowanie spotkania przy pierwszej próbie kontaktu. Z reguły swoim klientom doradzam, żeby pierwszy kontakt był bardzo krótki i był formą przypomnienia o sobie i jednocześnie okazaniem braku zainteresowania – co może wydawać się skomplikowane, ale jest na to wiele sposobów.

Drugi kontakt zwyczajną wesołą rozmową – czyli pokazaniem, że u Ciebie wszystko ok. A dopiero za trzecim razem, po kilkudniowym odstępie czasu, powinna paść propozycja spotkania.
Spotkałem się z opinią, że powroty do byłych partnerów nigdy się nie udają, a nawet jak się udają to i tak zaraz wszystko się znowu rozpadnie. Jest to oczywiście bzdura. Jeżeli przestaniesz popełniać błędy i zaczniesz się atrakcyjnie zachowywać, to będziesz miał całkiem spore szanse, żeby odzyskać swojego partnera. A jeśli przestaniesz popełniać błędy z przed rozstania, to nie będzie powodu, żeby związek miał się rozpaść. Przeciwnie wielu moich klientów doświadcza odwrócenia roli – czyli nagle to ta druga osoba zaczyna się bardziej starać – co też wbrew pozorom nie jest do końca dobre.

Ten tekst to tylko krótka wskazówka o tym jak powinieneś się zachować, ale w tym całym planie jest zdecydowanie więcej szczegółów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to koniecznie zobacz materiał, w którym omawiam to bardzo bardzo dokładnie:

 

W razie potrzeby zapraszam także do skorzystania z moich konsultacji indywidualnych. W tym temacie doradzam ludziom już od ponad 6 lat, miałem grubo ponad tysiąc konsultacji, więc znam się na rzeczy.


Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

 
Zbliża się godzinne Szkolenie Online: "Jak odzyskać Ex. Bez proszenia i zabiegania o kontakt"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund