Jak prowadzić ciekawą rozmowę na portalu randkowym
<< Wróć do listy

Jak prowadzić ciekawą rozmowę na portalu randkowym

     

Kiedy pierwszy rozpoczynasz rozmowę – a oczywiście śmiało mogą to robić wszyscy, także kobiety – to najważniejszą zasadą jest to, że to Ty musisz ją poprowadzić. Dlatego pisanie krótkiego: „Cześć”, „Hej”, albo wysyłanie samego uśmiechu nie jest najlepszym pomysłem, bo nie prowokuje do odpowiedzi. Oczywiście i tak ktoś może Ci coś na to odpisać jeżeli masz atrakcyjny profil, ale będziesz miał dużo większe szanse, jeżeli bardziej rozbudujesz swoją wypowiedź.

To rozbudowanie odpowiedzi nie powinno się też opierać na ciągłym zadawaniu pytań, ale na powiedzeniu czegoś od siebie. Idealna struktura rozpoczęcia rozmowy polega na napisaniu jakiegoś stwierdzenia, a dopiero na końcu zadanie jednego pytania. Zobaczmy przykład.

Judo w zainteresowaniach... Szaleństwo. Rzeczywiście trenujesz, czy wpisałaś bo uwielbiasz oglądać obmacujących się facetów?

Jeżeli nie chce Ci się za bardzo wysilać swojego mózgu -  to prostym, uniwersalnym tekstem, który daje całkiem dobre rezultaty jest krótkie: „Cześć. Jedno z Twoich zdjęć, przykuło moją uwagę :) Co ciekawego porabiasz?”

Przy czym nawet jeżeli będziesz totalnie nieatrakcyjny dla tej osoby, to i tak na usta ciśnie się pytanie: „Które zdjęcie?”. Bo ta osoba po prostu chce wiedzieć, które zdjęcie jest najlepsze według innych ludzi – więc masz spore szanse na odpowiedź.

 

Prowadząc dalszą rozmowę pamiętaj, że każda kolejna wiadomość nie może być pytaniem – co jest bardzo częstą praktyką. Taka rozmowa będzie męcząca i bardziej będzie przypominała przesłuchanie. Kiedy zadajesz jakieś pytanie, odnieś się najpierw do odpowiedzi swojego rozmówcy, a najlepiej powiedz coś dodatkowo od siebie nawet jeżeli on Tobie nie zadał żadnego pytania, co może się zdarzyć na początku rozmowy.

Żeby nie być nudnym staraj się unikać zadawania banalnych pytań na samym początku – typu „Co studiujesz, gdzie pracujesz”. To oczywiście jest ważne i warto będzie się tego dowiedzieć, ale nie jest Ci to potrzebne w pierwszych kilku minutach rozmowy. Dużo ciekawiej będzie, jeżeli zamiast tego będziesz się trochę droczył i zgadywał różne rzeczy – najlepiej błędnie i w przesadzony sposób, zamiast bezpośrednio się o wszystko pytać. Np. jeżeli dziewczyna do której zagadałeś ma zdjęcie na tle kościoła, albo widać, że nosi jakiś krzyżyk na szyi, to zgaduj: „Wnioskując po Twoim zdjęciu przy kościele, to studiujesz Teologie?”.

To wszystko to tylko zarys obszernego zagadnienia – jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji na ten temat to zapraszam do mojego kursu „Jak podrywać przez internet”, Kliknij w poniższy link i sprawdź:


Zobacz kurs Jak Podrywać Przez Internet

 

            Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund