5 oznak tego, że jednak się nie podobasz
<< Wróć do listy

Jak poznać, że się NIE podobasz?


Czyżby ten mega przystojniak z biura obok kolejny raz sam do Ciebie zagadał? A może już trzeci raz uciąłeś sobie przyjemną pogawędkę z tą piękną kobietą, którą spotykasz w windzie? Jeśli tak, to super. Zanosi się na poważny związek, więc przyjmij moje gratulacje.

A tak na poważnie to jeśli ktoś wpadł Ci w oko i bardzo chciałbyś podobać się tej osobie, to bardzo łatwo możesz zacząć widzieć tylko to co chcesz widzieć, czyli wszelkie, nawet najmniejsze oznaki tego, że się podobasz– i jednocześnie przestajesz widzieć większość znaków, które mogą świadczyć o tym, że jednak się nie podobasz. Zatem ostrzegam: Przed Tobą 5 wskazówek, które mogą Cię otrzeźwić jak kubeł zimnego piwa…



1. Ta osoba w Twojej obecności pokazuje swoje zainteresowanie komuś innemu. Na głos przy Tobie z kimś flirtuje, albo opowiada o swoich randkach nie przejmując się czy to usłyszysz czy nie. Najgorzej jeśli bezpośrednio mówi Ci, kto jej się podoba. Gdyby ta osoba była Tobą mocno zainteresowana, to to raczej starałaby się pokazać Ci, że jest wolna i nie ma żadnych przeszkód, żebyś zaczął się z nią spotykać. Więc widząc takie sygnały, jakby powiedział Ojciec Natanek: „Wiedz, że coś się dzieje!”


2. Kiedy wymieniacie smsy, wiadomości na FB, albo maile – najczęściej to Ty musisz ciągnąć rozmowę. Zdarza się, że na niektóre wiadomości w ogóle nie dostajesz odpowiedzi, albo czekasz na nią nawet parę dni. Kiedy rozmawiacie przez telefon, to ona pierwsza przeważnie kończy rozmowę. Wiedz, że coś się dzieje!



3. Proponujesz spotkania, ale wiecznie spotykasz się z odmową albo tamta osoba zawsze dąży do spotkania tylko w większym gronie. Kiedy Ci odmawia nigdy mocniej się z tego nie tłumaczy, albo podaje wymówki, które nie byłyby dla niej ważne, gdyby była naprawdę zainteresowana np. mówi Ci: „Pewnie! Super, że proponujesz. Chętnie bym się z Tobą spotkał… Ale kurde. Dzisiaj mam strasznie ważny serial, wiesz? Dam Ci znać, jak będę luźniejszy.”


4. Nie odwzajemnia oznak zainteresowania z Twojej strony. Sam nie zaproponuje spotkania, mimo, że Ty ostatnio proponowałeś. Nie nawiązuje dłuższego kontaktu wzrokowego, ani nawet lekkiego przypadkowego kontaktu fizycznego, typu dotknięcia w łokieć, czy plecy.


5. Najczęściej to Ty inicjujesz kontakt – ta osoba dużo rzadziej. A jeśli już zadzwoni, albo napisze to najczęściej w jakiejś sprawie, albo dlatego, że potrzebuje Twojej pomocy. Wtedy jest miła i uprzejma, ale kiedy zdobędzie czego chciała, to znowu się nie odzywa. Wiedz, że coś się dzieje! Ale na pewno nic dobrego.



Oczywiście im więcej podobnych oznak, tym większa szansa, że ta osoba nie jest Tobą zainteresowana.
Jeśli widziałeś wcześniejsze moje filmy, to czasami możesz mieć wrażenie, że tamta osoba robi coś umyślnie. Specjalnie gra, żeby być dla Ciebie większym wyzwaniem. Hmm… Jakby Ci to powiedzieć. Nie. Tak nie jest. Po pierwsze w skali naszego społeczeństwa nadal bardzo niewiele ludzi ma o tym pojęcie. A po drugie, nawet jeśli ktoś zna te strategie, specjalnie pokazuje Ci brak zainteresowania… To ciesz się i raduj! Bo robi to tylko po to, żeby za chwilę mimo wszystko zrobić krok w Twoją stronę.
I to wszystko na teraz. Po więcej informacji odsyłam na stronę jakzdobywac.pl tam znajdziesz m.in. darmowe testy. Jak na przykład darmowy test flirtu i ciętej riposty.

Robert Marchel

 
Pobierz nagranie
497.00 zł
  • Trenuj umiejętności komunikacyjne, które wykorzystasz w każdej sytuacji;
  • Bądź wyzwaniem i zwiększ swoją atrakcyjność dla płci przeciwnej;
  • Zbuduj głęboką pewność siebie, wyeliminuj stres i nieśmiałość;
289.00 zł
  • Bądź ciekawszym rozmówcą;
  • Trenuj techniki flirtu;
  • Rozbrajaj ciętymi żartami;
Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund