Jak poznać, że On / Ona Cię kocha? 3 zasady
<< Wróć do listy

Jak poznać, że On / Ona Cię kocha? 3 zasadyNa początek zaznaczmy, że odradzam poznawanie czy ktoś Cię kocha czy nie metodą z obrywaniem płatków stokrotce. Nie tylko dlatego, że jest to czysto losowa metoda, nie dlatego, że jest wyjątkowo nieprzyjemna dla stokrotek. Ale dlatego, że to mit, że ktoś Cię albo kocha, albo nie kocha. Uczucia nie zamykają się na skali zero jedynkowej. Zatem jeżeli się zastanawiasz co ktoś do Ciebie czuje, to raczej myśl w kategoriach – jak mocnym uczuciem ktoś Cię darzy, a nie czy w ogóle Cię kocha. Bo ktoś może być wobec Ciebie totalnie obojętny, lekko zaciekawiony Tobą, zainteresowany, mocno zainteresowany, zauroczony, zakochany, czy wręcz zupełnie zbzikowany na Twoim punkcie. A do tego dochodzą jeszcze stadia pośrednie każdego z tych stanów.

 

Jest jeszcze jeden fakt, który musimy ustalić – uczucia zmieniają się w czasie i rzadko pozostają na dłuższy czas na identycznym poziomie. Zatem w swojej ocenie musisz uwzględniać przede wszystkim obecny moment, a nie to co było parę miesięcy temu.


Żeby ocenić to jak bardzo ktoś Cię kocha, musisz wziąć pod uwagę 2 czynniki – to jak często okazuje Ci zainteresowanie – i to jak często okazuje Ci brak zainteresowania.

 

 

Jeżeli oceniasz oznaki zainteresowania, to pamiętaj, że dużo ważniejsze jest to co ta osoba robi, a mniej ważne jest to co mówi. Jeżeli np. często mówi Ci komplementy, albo wręcz bezpośrednio wyznaje uczucia, ale równie często zdarza jej się odwoływać spotkanie, nie odbierać od Ciebie telefonu albo Ci nie odpisywać, to ta osoba na pewno nie jest Tobą mocno zainteresowana. Takie dziwne przypadki, gdzie zmiksowane są oznaki zainteresowania i braku zainteresowania zdarzają się niezbyt często, ale jeżeli to dotyczy Ciebie, to niestety często jest to związane z kimś trzecim, kto pojawił się gdzieś na horyzoncie.

Jeżeli Ty jesteś w kimś zakochany i bardzo Ci na kimś zależy, to możesz wpaść w pewną pułapkę. W takiej sytuacji tak bardzo chciałbyś, żeby ktoś okazywał Ci sporo zainteresowania, że Twój umysł filtruje nawet najmniejsze oznaki tego, że podobasz się tej osobie i interpretuje je na Twoją korzyść. Ale często jest to niezgodne z rzeczywistością. Możesz być tego tym bardziej pewny im więcej oznak braku zainteresowania dostajesz międzyczasie.

Zobaczmy w takim razie co świadczy o tym, że ktoś nie jest Tobą zainteresowany:
- Nie wykazuje zbyt dużej własnej inicjatywy i przeważnie to Ty inicjujesz kontakt.
- Nawet jeżeli to Ty proponujesz spotkanie, albo dzwonisz, żeby porozmawiać, to Twoja inicjatywa nie spotyka się ze zbyt wielkim entuzjazmem.
- Kiedy widzicie się w śród znajomych tamta osoba nie szuka Twojego towarzystwa, lub wręcz ignoruje Cię.
- Zdarza jej się nie odpisać, albo nie oddzwonić.
- Zapomina, że miała coś dla Ciebie zrobić.
- Przy Tobie pokazuje zainteresowanie innymi atrakcyjnymi osobami.

Oczywiście pojedyncze zachowanie tego typu nie świadczy od razu, że ta kobieta, czy ten mężczyzna w ogóle nie jest Tobą zainteresowany czy wręcz w ogóle nic już do Ciebie nie czuje. Ale im więcej jest takich zachowań, tym większe prawdopodobieństwo, że warto będzie coś z tym zrobić.
 

A po więcej informacji na ten temat tego jak mocniej przyciągnąć kogoś do siebie, zapraszam do zapoznania się z tym nagraniem. 
Zobacz nagranie


Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

Chcesz informacje o nowych filmach prosto na maila?
TEST ZWIĄZKU
79.00 zł
  • Bądź ciekawszym rozmówcą;
  • Trenuj techniki flirtu;
  • Rozbrajaj ciętymi żartami;
29.90 zł
  • Zdobądź osobę, na której Ci zależy;
  • Naucz się technik uwodzenia i podrywu;
  • Pracuj nad charakterem i dobrą gadką;