Jak poznać, że ex chce do Ciebie wrócić?
<< Wróć do listy

Jak poznać, że ex chce do Ciebie wrócić?Zastanawiasz się, czy Twój Ex chce do Ciebie wrócić? Dzisiaj na wykresach przedstawię Ci jak zmieniają się uczucia po rozstaniu.
 
Oczywiście to co Twój Ex czuje po rozstaniu zależy od wielu czynników, ale dzisiaj przedstawię najczęstszy uproszczony przykład rozpadu związku i przykładowego powrotu, w którym nie pojawia się zbyt dużo komplikacji.


 
Jeśli w związek nie mieszały się żadne osoby trzecie, ani poważniejsze zewnętrzne czynniki typu wyprowadzka za granicę, to relacja nigdy nie kończy się nagle. Przeciwnie, rozpada się dość powoli na przestrzeni co najmniej tygodni, a często nawet miesięcy.
 
To oznacza, że miłość nie działa jak włącznik światła. Uczucia do partnera można raczej porównać do temperatury w pokoju. Zadawanie sobie pytania: „Kocha czy nie kocha” jest bez sensu, bo to tak, jakby pytać czy w pokoju jest gorąco czy lodowato, kiedy jest 20 stopni. Intensywność uczuć lub inaczej poziom zainteresowania zmienia się z czasem i podlega wahaniom. To, że Twój partner mówił, że Cię kocha jeszcze 2 miesiące temu, nie oznacza, że kocha Cię teraz. Ale też to, że teraz mówi, że już nie kocha, nie oznacza, że to się nie zmieni za 2 miesiące – zwłaszcza jeśli nauczysz się jak wpływać na jego uczucia.

Czerwoną linią na wykresie oznaczam pewien poziom uczuć w związku, po którego przekroczeniu – jeśli uczucia opadają - partner jest gotowy się z Tobą rozstać. A jeśli rosną, partner jest gotowy do Ciebie wrócić. To nie znaczy, że jeśli uczucia opadną, albo wzrosną, to natychmiast nastąpi zerwanie albo powrót. Do tego potrzeba jeszcze odpowiedniej okazji. Może być tak, że Twój partner od miesięcy chce się rozstać, bo Cię nie kocha, ale nie wie jak Ci to powiedzieć, bo to bardzo trudne. Może być też tak, że od dawna za Tobą tęskni i chce wrócić, ale boi się odrzucenia z Twojej strony i nie wie jak to zrobić.
 
Wykres, który przedstawiam dotyczy rozpadu związku z powodu złamanej równowagi uczuć.
 
Jedna strona z czasem coraz bardziej się odsuwa, a druga stara się to zatrzymać, ale przez to tylko mocniej łamie równowagę uczuć, przez co zainteresowanie coraz bardziej opada. Kiedy spada poniżej czerwonej linii, pozostaje kwestia czekania na okazje. 
 
Bardzo ciekawa rzecz dzieje się po rozstaniu. Nawet jeśli złamałeś równowagę uczuć, potem prosiłeś o kolejną szansę i popełniłeś sporo błędów, ale w końcu odpuściłeś i przestałeś się odzywać, to im więcej czasu minie, tym mocniej rośnie zainteresowanie Tobą Twojego partnera. Przede wszystkim dlatego, że naturalnie stajesz się dla niego większym wyzwaniem. Im więcej czasu minie tym mniej pewny będzie, czy Ty dalej chcesz wrócić? Czy może już kogoś poznałeś i nie ma już żadnych czas na powrót?


 
Po przekroczeniu pewnego poziomu zainteresowania, może pojawić się kontakt ze strony Twojego Ex – to nie znaczy, że już chce wrócić – najprawdopodobniej jest po prostu ciekawy co u Ciebie. Dlatego częstym błędem jest reagowanie dużym entuzjazmem na pierwszy kontakt, bo przez to pokazujesz, że nie jesteś wyzwaniem i  zainteresowanie Twojego Ex znowu szybko spada.
 
Jednak są metody, które sprawiają, że uczucia Twojego Ex zaczną się mocno podnosić. Np. Wysłanie wiadomości z przeramowaniem ostatnich Twoich błędów, dodatkowe pośrednie pokazanie braku zainteresowania, czy delikatne i umiejętne wzbudzenie zazdrości. Są też błędy, np. szybkie zgodzenie się na powrót do Ex, kiedy usłyszysz taką propozycję.
Nie warto wracać do Ex, jeśli świadomie wiesz, że ten związek był toksyczny, a teraz po prostu czujesz pustkę i tęsknotę. Jednak jeśli wiesz, że to bardzo wartościowa osoba, to Ty popełniłeś sporo błędów i odepchnąłeś swojego partnera, a teraz wyciągnąłeś wnioski, to być może warto będzie powalczyć o powrót.
 
Odzyskiwanie Ex, to nie wydarzenie, tylko długi i często trudny proces, podczas którego czeka na Ciebie sporo pułapek. Jeśli naprawdę poważnie o tym myślisz, to koniecznie musisz poznać dokładnie wszystkie mechanizmy jakimi rządzą się rozstania i powroty – i to w różnych sytuacjach. Wykres, który widziałeś zdobyłem na podstawie ponad 11 lat doświadczenia i ponad 3000 przeprowadzonych konsultacji – a ten film to zaledwie przedsmak tego, czego musisz się dowiedzieć, żeby odzyskać Ex.
 
Dlatego już teraz zapraszam Cię na mój webinar, który prowadzę cyklicznie: „Jak odzyskać Ex. Bez proszenia i zabiegania o kontakt”. Żeby dowiedzieć się więcej i sprawdzić najbliższy termin wejdź na stronę: ex.jakzdobywac.pl. Zajrzyj tam już teraz.

Do zobaczenia
Robert Marchel
 
 
Zbliża się godzinne Szkolenie Online: "Jak odzyskać Ex. Bez proszenia i zabiegania o kontakt"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund