Jak podrywać przez internet? Skuteczna strategia
<< Wróć do listy

Jak podrywać przez internet? Skuteczna strategia

Podrywanie przez internet to okazja do poznania wielu atrakcyjnych osób bez większego wysiłku i w stosunkowo krótkim czasie. Oczywiście wiele osób krytykuje ten sposób poznawania ludzi, argumentując to tym, że przez internet nie da się poznać nikogo ciekawego, albo że podryw przez neta jest dla mięczaków i w ogóle wstyd mieć konto na jakimkolwiek portalu randkowym.

 

Skomentuję to krótko: Takie opinie pochodzą od ludzi, którzy nigdy tego nie spróbowali, albo od tych, którzy spróbowali i mieli bardzo kiepskie rezultaty. Gwarantuje Ci, że nikt, kto regularnie umawiał się na randki z osobami poznanymi przez internet, nie będzie krytykował tego sposobu podrywania.
 

Jak poderwać dziewczynę przez internet?

 


 

Ok, do rzeczy. Krok pierwszy. Wybierz portal randkowy. Osobiście najbardziej polecam badoo.com. Dlaczego?

- Bo jest popularny i jest tam mnóstwo ludzi.
- Bo w zupełności wystarczy Ci darmowe konto.
- Bo polega głównie na czatowaniu, a nie wymianie długich wiadomości.

 

Oprócz badoo.com polecam jeszcze portal sympatia.pl. Co prawda jest płatny, ale są to grosze, a tam również jest sporo interesujących osób.
 

Chcesz  poznać dziewczynę przez internet?

 

 

Osobiście używałem tych dwóch portali przez około rok i byłem bardzo zadowolony. Jeżeli masz zamiar się tam zarejestrować na portalach randkowych, to będę bardzo wdzięczny, jeśli użyjesz w tym celu linku partnerskiego:
 

Zarejestruj się na badoo: http://p.badoo.com/l/3025e25622e22025...Krok drugi. Stwórz atrakcyjny profil. To jest najważniejsza zasada. Bo to właśnie od tego jaki masz profil w głównej mierze zależy, czy osoba do której się odezwiesz w ogóle będzie chciała z Tobą rozmawiać.
 

Portale randkowe - jak stworzyć atrakcyjny profil?


Najważniejsze jest dodanie atrakcyjnych zdjęć. I to nie jednego, ale przynajmniej kilku . Oczywiście takich, na których wyglądasz korzystnie.Zasada pierwsza;
– dobrze jest jeśli na zdjęciu się uśmiechasz – od razu jesteś atrakcyjniejszy.
- Wstawiaj zdjęcia pokazujące Twój styl życia.
- z podróży
- podczas uprawiania jakiegoś sportu
- pokazujące Twoje zainteresowania albo umiejętności
- pokazujące, że masz ciekawe życie
- zdjęcia pozowane są ok, ale ciekawsze są zdjęcia, kiedy się coś dzieje, z jakiejś akcjiNie wstawiaj zdjęć:
- na jakimś nudnym tle typu firanka w pokoju, osiedlowy trzepak i tym podobne.
- nie wstawiaj zdjęć z ponurą miną
- nie wstawiaj zdjęć z odsłoniętym nadmiernie ciałem, o ile nie jesteś naprawdę wysportowany – to się tyczy przede wszystkim mężczyzn, którzy szpanują gołą klatą, a pod nią zwisa brzuszek. Ale panie też powinni się z tym pilnować.Zasada druga – wypełnij w ciekawy sposób pole opisujące Ciebie i twoją wymarzoną partnerkę. Ma być abstrakcyjnie i niestandardowo – najlepiej do tego zabawnie. Poświęć na to trochę więcej czasu, jeśli musisz. To jest bardzo ważne, bo większość osób olewa wypełnianie tego pola, albo wpisuje tam coś mało atrakcyjnego – a wypełniając te pola zyskujesz przewagę.


Włącz pauzę i przeczytaj opis wymarzonego partnera, który ja kiedyś umieściłem na swoim profilu.


 

Kiedy masz już gotowy profil, wybierz atrakcyjne osoby z Twojej okolicy i zacznij zagadywać. Na początek kilka przykładów tego jak nie rozpoczynać rozmowy.

 

- Nie zaczynaj od komplementów – w ogóle unikaj komplementów podczas rozmowy przez internet. Atrakcyjne osoby, otrzymują je cały czas, więc niczym się nie wyróżnisz.
- Nie wysyłaj samego uśmiechu, ani zwykłego „cześć”. Lepiej napisać dłuższą wiadomość niż krótką – chociaż jeżeli masz atrakcyjny profil, to nie będzie miało to aż tak dużego znaczenia.
- Nie proponuj spotkania w pierwszej wiadomości.

 

 

Zamiast tego dobrze jest napisać coś niestandardowego, najlepiej indywidualnie związanego z tą dziewczyną czy chłopakiem. Lepiej prowokacyjnego niż schlebiającego. Na przykład:


Cześć,
Muszę przyznać, że masz ciekawe zdjęcia, ale nic o sobie nie napisałaś. Jak śmiałaś?  Teraz muszę wysilić swoje zwoje mózgowe, żeby zastanowić się czego tak naprawdę chciałbym się o Tobie dowiedzieć…
Chociaż mogę kilka rzeczy wywnioskować po samych zdjęciach...
A tak na serio to zastanawiam się co ciekawego porabiasz w Lublinie? Uprawiasz jakieś sporty? Umiesz tańczyć? 

Judo w zainteresowaniach... Szaleństwo. Rzeczywiście trenujesz, czy wpisałaś bo uwielbiasz oglądać obmacujących się facetów? 

Jedno zdjęcie takie świetne, a drugie takie słabe… Jak to się stało? :O


 

- Pociągnij rozmowę z dziewczyną w ciekawy sposób. Bądź zadziorny, nie zadawaj nudnych pytań. Lepiej przesadzić z prowokowaniem niż przynudzać.
- Na początku bądź gotowy przejąć inicjatywę i trochę więcej pisać, żeby dać przykład swojemu rozmówcy.
- Kiedy rozmowa się rozkręci, zaproponuj spotkanie.


 

Pamiętając o tych wszystkich zasadach zapewnisz sobie znacznie większą skuteczność w poznawaniu kobiet lub mężczyzn – a to wszystko było pokazane w telegraficznym skrócie. A jeżeli chcesz dowiedzieć się znacznie więcej na ten temat to zapraszam Cię do obejrzenia obszernego, trwającego niemal godzinę materiału  z którego dowiesz się między innymi:
 

- co dokładnie zrobić, żeby stworzyć profil mocno przykuwający uwagę – pokarzę Ci jakiego profilu sam używałem.

- jakie zdjęcia zrobić, aby pokazać się z maksymalnie atrakcyjnej strony i znacznie wyróżnić od reszty. Wyślę Cię w kilka miejsc, podrzucę parę cennych pomysłów i pokażę jakie zdjęcia ja sam wstawiłem.

- powiem w jaki sposób prowadzić ciekawą rozmowę. Jak przełamać milczenie po drugiej stronie. Do tego materiału załączone jest 30 moich autentycznych konwersacji z portalu badoo i sympatia.
 

Zobaczysz w jaki sposób ja zagadywałem, prowadziłem dialog i pokonywałem krytyczne momenty, żeby doprowadzić do spotkania.

Kliknij poniżej, aby przejść do materiału:

 

 

           
Pobierz nagranie
TEST FLIRTU I RIPOSTY
149.00 zł
  • Przyciągaj uwagę oryginalnym profilem;
  • Prowadź nieprzyzwoicie ciekawe dialogi;
  • Zacznij z powodzeniem umawiać się na randki;
289.00 zł
  • Bądź ciekawszym rozmówcą;
  • Trenuj techniki flirtu;
  • Rozbrajaj ciętymi żartami;
Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund