Jak poderwać dziewczynę na kasę - poradnik
<< Wróć do listy

Jak poderwać dziewczynę na kasę

To żadna tajemnica, że bogaty facet ma duże powodzenie u kobiet. Jest sporo badań naukowych na ten temat i ta teza wydaje się być bezdyskusyjna. Z drugiej strony czasami imponowanie pieniędzmi bywa bardzo odpychające… O co w takim razie chodzi? I czy brak kasy musi oznaczać brak dziewczyny?

 

Pieniądze i status społeczny to rzeczywiście jeden z 6 czynników atrakcyjności, który opisywałem w swojej książce, ale działa ZUPEŁNIE inaczej niż te pozostałe 5. A to dlatego, że nie wpływa bezpośrednio na emocje i podświadomość, tylko na świadomy wybór kobiety.

Dlatego kobieta, która zobaczy dwóch podobnych do siebie mężczyzn, z reguły będzie bardziej zainteresowana tym, który wysiadł z Lambordżini, a nie tym z poloneza – bo rozsądek podpowiada, że przyszłość z tym bogatszym facetem może być troche lepsza.

Ale niestety pieniądze nie załatwią całej sprawy. Jedyne co kasa może dla Ciebie zrobić, to kupić czas dziewczyny – bo kiedy kobieta widzi, że przyszłość z Tobą może być bardzo wygodna, to poświęci Ci więcej czasu, żeby Cię poznać i sprawdzić czy się do czegoś nadajesz. ALE jeżeli nawalisz na polu innych czynników atrakcyjności, czyli charakteru, stylu życia czy umiejętności komunikacyjnych – albo co gorsza od początku pokażesz jak mocno Ci na niej zależy i nie będziesz żadnym wyzwaniem – to choćby ta kobieta świadomie chciała z Tobą być, to nie będzie potrafiła się w Tobie zakochać i prawdopodobnie prędzej czy później i tak Cię zostawi.

Zatem jeżeli masz pieniądze możesz przyciągać dziewczyny do siebie, zwłaszcza na początku – ale kasa nie zagwarantuje Ci, że stworzysz dłuższy związek.

 

 

Co więcej czasami pieniądze mogą być przeszkodą. Jeżeli za bardzo będziesz eksponował to ile zarabiasz i zbyt mocno się przechwalał, będziesz pokazywał, że chcesz imponować – a to działa miażdżąco na ramę wyzwania, a przez to też na Twoją atrakcyjność. Takim podejściem możesz też podświadomie komunikować – „Nie uważam, że jestem Ciebie warty , dlatego próbuję Cię kupić swoimi pieniędzmi” – co też bardzo odpycha.

Dlatego nigdy bezpośrednio nie chwal się pieniędzmi. Zamiast tego pokazuj to pośrednio. Np. dobrze się ubierając.
Co ciekawe nie musisz mieć góry złota, żeby na pierwszy rzut oka wyglądać zamożnie. Są dwie proste rzeczy, które możesz zrobić, żeby sprawiać wrażenie, że jesteś bogatszy:

Pierwsza:  Ubieraj się elegancko. Najlepiej zakładaj marynarkę i koszulę. Nie muszą być drogie – ważne, żeby były dobrze dopasowane do Twojego ciała. Taki strój sprawi, że Twój status społeczny mocno wzrośnie – zwłaszcza w porównaniu do ludzi, którzy są w bluzach i Tshirtach. To jest najważniejsza zasada.

Drugi sposób: Kup najnowszy model telefonu – dobrej marki – np. Samsunga lub Iphona. Telefon to coś co łatwo pokazać – choćby wtedy, kiedy wyciągasz go prosząc dziewczynę o numer. A dziewczyna widząc, że masz drogi telefon, automatycznie wysnuje wniosek, że musisz mieć trochę kasy.

Pamiętaj, że pieniądze to tylko jeden z elementów, który może Ci pomóc w zdobyciu atrakcyjnej kobiety, ale naprawdę są znacznie ważniejsze rzeczy od tego. Dlatego jeżeli nie  masz  zbyt dużo kasy, to uwaga uwaga!!! – też możesz mieć dziewczynę.  Najważniejsze żebyś się nie przejmował tym faktem i nie wpływał on negatywnie na Twoją pewność siebie.

Pamiętam, kiedy jeszcze na początku moich studiów pojechałem ze znajomymi na Krym (wtedy był jeszcze Ukraiński) i zrobiliśmy to maksymalnie tanim kosztem. Żywiliśmy się w supermarkecie, spaliśmy w namiocie na plaży i przez 2 tygodnie myślimy się wyłącznie w morzu. A mimo to, przez to, że naprawdę nie przejmowałem się tym, że nie mam kasy, praktycznie wszystkie dziewczyny, z którymi się umawiałem były mną zainteresowane. Pamiętam zwłaszcza jedną sytuację, kiedy byłem umówiony na wieczór i byłem już zarośnięty, więc musiałem się ogolić w morzu. To był bardzo zły pomysł, bo dwie maszynki, które miałem szybko się stępiły i jedną połowę twarzy miałem prawie całą zarośniętą, a druga była częściowo wygolona, nie licząc pozostałych, małych kępek. Ale mimo wszystko przez to, że nawet do głowy mi nie przyszło żeby się tym jakoś mocniej przejmować, to tamto spotkanie wyszło na prawdę bardzo dobrze.

Podsumowując dodam tylko, że brak pieniędzy nie jest wielką przeszkodą – dużo gorsze są kompleksy na tym polu.
Podobało się? Wieć skoro teraz już wiesz, że kasa nie jest Ci potrzebna, to śmiało wejdź w zakładkę produkty i wydaj wszystkie pieniądze na moje kursy ;)


Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund