Jak odzyskać męża / żonę? 4 największe błędy
<< Wróć do listy

Jak odzyskać męża / żonę? 4 największe błędyDzisiaj przeczytasz o 4 największych błędach jakie możesz popełnić, kiedy chcesz wrócić do byłej dziewczyny, albo byłego chłopaka.

 

Pokazujesz, że bardzo Ci zależy
Największym błędem jaki możesz popełnić, kiedy ktoś się z Tobą rozstał, jest pokazanie tej osobie, że bardzo Ci na niej zależy i nie możesz bez niej żyć. Im więcej płaczu i błagania o powrót tym mniejsze szanse, że uda Ci się odzyskać tego mężczyznę lub kobietę. Najgorsze co możesz zrobić, to próbować zatrzymać ją na litość – przekonując ją, że bez niej sobie nie poradzisz – albo co gorsza wręcz grożąc swoim samobójstwem.

Nawet jeżeli do rozstania doszło przez to, że wcześniej zaniedbywałeś tą osobę, możesz wtedy pokazać, że zrozumiałeś swoje błędy i wykazać chęć zmiany, ale jeżeli zaczniesz okazywać desperacje – to przeskoczysz z jednej skrajności w drugą skrajność. W takiej sytuacji przeproś za wszystko co zrobiłeś nie tak, powiedz, że chciałbyś mieć szansę to naprawić, ale jeżeli taka jest decyzja drugiej strony to rozumiesz to. A potem mimo wszystko nadal utrzymuj kontakt z tamtą osoba.

Próbujesz ją logicznie przekonać, dlaczego warto z Tobą być
Kolejnym błędem są próby logicznego przekonania, dlaczego ta osoba powinna dać Ci jeszcze jedną szansę. Za każdym razem, kiedy racjonalnymi argumentami chcesz tą osobę przekonać żeby do Ciebie wróciła, pokazujesz, że Ci na niej bardzo zależy i łamiesz równowagę uczuć.  Poza tym to całkowicie nie działa, bo to co tamta osoba do Ciebie czuje jest zależne od jej podświadomości – a nie świadomej decyzji.

Dlatego bardzo złym wyjściem jest także przekonywanie osób trzecich – np. waszych wspólnych znajomych żeby próbowali porozmawiać z Twoją byłą dziewczyną czy chłopakiem. Tym sposobem kolejny raz pokażesz sporo zainteresowania i będzie tylko gorzej.

 

 

Działanie na siłe
Kiedy ludzie zostają porzuceni przez swojego partnera mają tendencje do działania na siłę – byle cokolwiek zrobić. Tymczasem ciągle kontaktując się z tamtą osobą znowu pokazujesz dużo zainteresowania i łamiesz równowagę uczuć. W tej sytuacji dobrze jest dać sobie trochę czasu bez kontaktu. To sprawi, że tamta osoba sama będzie miała okazje odezwać się do Ciebie. Jeżeli wcześniej to Ty okazywałeś bardzo dużo zainteresowania, to taka przerwa będzie dla Ciebie bardzo dobrze działała. Im więcej czasu minie tym osoba, która Cię zostawiła, będzie mniej pewna tego co do niej czujesz. Czy jeszcze chcesz z nią być? A może już zacząłeś spotykać się z kimś innym? Innymi słowy – będziesz się stawał większym wyzwaniem.

Jesteś zbyt dostępny
Kiedy ktoś zapoznał się z moją teorią bycia wyzwaniem i zastosował to w praktyce – szybko może mieć zauważalne efekty – czyli tamta osoba może się sama zacząć odzywać. Ale Jeżeli zbyt wcześnie zgodzisz się na odnowienie kontaktu albo spotkanie – znowu pokażesz, że tak naprawdę cały czas byłeś na wyciągnięcie ręki i bardzo łatwo jest Cię zdobyć. A to może sprawić, że bardzo szybko stracisz atrakcyjność, którą ostatnio udało Ci się odbudować.

Dlatego uważaj na takie sytuacje. Nigdy zbyt wcześnie nie okazuj zbyt dużego zainteresowania. Jeśli osoba, która Cię zostawiła pierwsza zaproponuje Ci spotkanie – powiedz w przyjazny sposób: „Fajnie, że proponujesz, chętnie się z Tobą spotkam, ale na razie jestem trochę zajęty. Odezwę się do Ciebie jak będę miał więcej czasu”. Po czym faktycznie się odezwij – ale dopiero za kilka dni.

Pamiętaj, że to tylko zarys wiedzy na ten temat. Jeżeli pierwszy raz spotykasz się z takimi informacjami, to rozumiem, że mogą Ci się one wydawać bardzo kontrowersyjne – wiem, że intuicja podpowiada Ci zupełnie coś innego. W takim wypadku sugeruję Ci przeczytać inne moje artykuły – zwłaszcza na temat bycia wyzwaniem – dzięki temu zrozumiesz ten temat lepiej – a może to być odkrycie, które mocno zadecyduje o Twojej przeszłości.

A jeżeli chcesz osobiście porozmawiać ze mną na temat odzyskania byłej dziewczyny lub chłopaka – albo naprawiania związku – zapraszam Cię do wykupienia sobie konsultacji.

Polecam także swój obszerny materiał na ten temat: „Jak wrócić do byłej dziewczyny lub chłopaka. Jak odzyskać męża lub żonę” – gdzie szczegółowo przez kilka godzin omawiam to zagadnienie w zależności od różnych okoliczności zerwania.

Zobacz kurs Jak Wrócić do Byłej Dziewczyny/Chłopaka


Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

Zbliża się godzinne Szkolenie Online: "Jak odzyskać Ex. Bez proszenia i zabiegania o kontakt"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund