Kiedy pierwszy pocałunek? - jak pocałować dziewczynę
<< Wróć do listy

Jak i kiedy pocałować dziewczynę

 
Z tego artykułu dowiesz się na której randce i w jakich okolicznościach najlepiej jest pocałować dziewczynę. Powiem Ci też jak upewnić się, że to jest ten właściwy moment – jest na to prosty test.

Jak całować się z dziewczyną pierwszy raz?

 

To, który moment będzie najlepszy na pocałunek, najbardziej zależy od tego, jak dużo zainteresowania okazuje Ci dziewczyna. Czy wręcz chce Cię zjeść wzrokiem, czy raczej jest zdystansowana i wieje od niej chłodem. Jeżeli planujesz z nią wejść w związek, to bezpieczniej będzie nie próbować jej całować na pierwszym spotkaniu – a najlepiej na drugim lub trzecim. Chociaż nie zawsze jest to reguła, bo jeżeli widzisz naprawdę dużo zainteresowania na pierwszej randce, to przejście do pocałunku nie będzie błędem.

Idealne warunki na pocałunek to miejsce, w którym nikt was nie widzi. Czyli np. park, w którym nie ma zbyt wielu ludzi, albo jakieś zaciszne miejsce w barze, czy wręcz Twoje lub jej mieszkanie. Im więcej osób w pobliżu tym większe prawdopodobieństwo, że dziewczyna nie pozwoli się pocałować – nie dlatego, że jej się nie podobasz, tylko dlatego, że się krępuje – ale od tego też są wyjątki.
 

Kiedy jest najlepszy moment na pierwszy pocałunek?


Na pocałunek zdecyduj się w momencie, kiedy widzisz zainteresowanie u dziewczyny. Np. nawiązuje z Tobą dłuższy kontakt wzrokowy, bawi się włosami, bawi się pierścionkiem, albo stópką od kieliszka. Siedzi blisko Ciebie i nie unika Twojego dotyku.
 

Jeżeli nie jesteś pewny, czy ona pozwoli Ci się pocałować, złap jej dłoń i zobacz jak ona na to zareaguje. Nie musisz robić tego pod żadnym pretekstem – po prostu w trakcie rozmowy złap ją za rękę. Jeżeli odwzajemni uścisk – to jest solidny znak, że jest Tobą zainteresowana. Wtedy dosłownie po chwili możesz przejść do pocałunku. Jeżeli odrzuci Twoją rękę to znak, że prawdopodobnie nie pozwoli się też pocałować. Ale czasami może tak zrobić tylko dlatego, że ją trochę zaskoczyłeś. Dlatego po paru minutach, możesz spróbować jeszcze raz.

 

pocałunek dziewczyny i chłopaka

 

Co ważne – nie radzę czekać z pocałunkiem dłużej niż do 3 randki. Każde kolejne spotkanie, które będzie bez pocałunku, będzie Cię przybliżało bardziej do relacji koleżeńskiej niż do związku. Dlatego nawet jeżeli na trzecim spotkaniu nie widzisz zbyt dużego zainteresowania, to i tak warto spróbować pocałować tą dziewczynę, nawet jeżeli miałaby odmówić. Dzięki temu pokażesz swoją śmiałość i zniszczysz całkowicie przyjacielską ramę waszej relacji.

A co zrobić, jeśli spróbujesz przejść do pocałunku i napotkasz opór? Jeżeli widzisz zawahanie, to od razu spróbuj jeszcze raz. Jeżeli opór jest zdecydowany, to pod żadnym pozorem nie trać pewności siebie i nie pokazuj, że się przejmujesz. Uśmiechnij się i powiedz np.: „Nie udawaj, że nie chcesz”. Jeżeli pierwsza próba nie wyszła, ale nadal widzisz oznaki zainteresowania, to warto spróbować drugi raz jeszcze na tym samym spotkaniu.

Jeśli chodzi o sam moment przejścia do pocałunku, to naprawdę nie ma tutaj wielkiej filozofii. Możesz po prostu zamilknąć i się do niej zbliżyć. Jeśli jesteś nieśmiały i potrzebujesz jakieś rutyny to mam dwie propozycje.

Pierwsza. Powiedz: „Chce Ci coś powiedzieć na ucho”. Po czym, zbliż swoje usta bardzo blisko jej ucha i zapytaj: „Jak dobrze się całujesz?”. Nie ważne co odpowie, po tej odpowiedzi po prostu przejdź do pocałunku.

Druga. Powiedz: Zamknij oczy. Jeśli posłucha – zbliż się i pocałuj ją delikatnie. Jeżeli się nie zgodzi – powiedz: no to nie będzie niespodzianki – i również zbliż się do niej.

Mam nadzieję, że ten film rozjaśnił Ci trochę temat. Pamiętaj tylko, że to, czy dziewczyna pozwoli Ci się pocałować zależy przede wszystkim od tego jak bardzo jest Tobą zainteresowana, a nie od tego jak dokładnie przejdziesz do pocałunku. Dlatego baw się tym i zawsze podchodź na luzie.


Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

TEST FLIRTU I RIPOSTY
497.00 zł
  • Trenuj umiejętności komunikacyjne, które wykorzystasz w każdej sytuacji;
  • Bądź wyzwaniem i zwiększ swoją atrakcyjność dla płci przeciwnej;
  • Zbuduj głęboką pewność siebie, wyeliminuj stres i nieśmiałość;
Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund