Jak pocałować chłopaka, jak zainicjować pocałunek?
<< Wróć do listy

Jak i kiedy pocałować chłopaka

Chcesz więcej wiedzy?
Zapisz się na BEZPŁATNE Szkolenie Online:Dzisiaj powiem Ci o tym, czy kobieta może pierwsza zainicjować pocałunek z nowo poznanym mężczyzną? W jaki sposób to zrobić? I kiedy wybrać najlepszy moment?

 

Żyjemy w społeczeństwie, w którym utarło się już, że to mężczyźni powinni przejmować inicjatywę – zarówno jeżeli chodzi o umawianie się na randki jak i pierwszy pocałunek. Dlatego rzeczywiście, lepiej poczekać trochę i dać czas mężczyźnie, żeby sam miał szanse Cię pocałować – ale nie musisz, a nawet nie powinnaś czekać w nieskończoność.

Czasami zdarza się, że mężczyzna, mimo że jest Tobą zainteresowany, jest po prostu nieśmiały i boi się, że go odrzucisz. Częstym powodem zwlekania z pocałunkiem jest też oziębłość kobiety. Czyli jeżeli on okazuje Ci sporo zainteresowania, a Ty jesteś chłodna, to zachowując się tak na dłuższą metę będziesz go od siebie odpychała.

Zatem pierwszy krok – jeśli widzisz, że mężczyzna jest Tobą zainteresowany, Ty też okaż mu trochę zainteresowania. Usiądź bliżej niego. Dotykaj go mimochodem kładąc od czasu do czasu swoją rękę na jego ramieniu, placach, a nawet na kolanie. Sam fakt, że pokażesz mu wyraźnie, że Ty też jesteś nim zainteresowana może sprawić, że on będzie bardziej śmiały i sam Cię pocałuje.

 

Jeżeli to nie pomaga – a mija już 3 lub 4 spotkanie i nadal Cię nie pocałował, to istnieje niebezpieczeństwo, że ta znajomość zacznie zmierzać w kierunku relacji koleżeńskich, a nie związku, więc wtedy Ty powinnaś przejąć tą inicjatywę.

Oczywiście najprostszym sposobem, który zdecydowanie polecam jest po prostu go pocałować kiedy tylko będziecie blisko siebie i na chwilę zapadnie cisza. Ale jeżeli Ty też nie należysz do najbardziej śmiałych osób i nie możesz się na to zdobyć, to możesz wykorzystać dwa sprytne sposoby.

Pierwszy – ubierz to w formę nagrody dla niego. W trakcie spotkania albo przed spotkaniem możesz poprosić go o jakąś drobną przysługę, za którą nagrodą będzie całus od Ciebie. Np. „Przyniesiesz na spotkanie tą książkę? Będę bardzo wdzięczna. W nagrodę dostaniesz dużego buziaka.„ Po czym w trakcie rozmowy, możesz mu przypomnieć, że czeka go jeszcze nagroda i wtedy powoli zbliż się do niego i delikatnie go pocałuj.

Drugi sposób. Powiedz: Zamknij oczy. Jeśli posłucha – zbliż się i pocałuj go lekko w usta. Jeżeli nie zgodzi się zamknąć oczu – powiedz: no to nie będzie niespodzianki – i również zbliż się, żeby go pocałować.
Nawet jeżeli chłopak odrzuci Twój pocałunek, najważniejsze to zachować zimną krew i pokazać, że się tym nie przejmujesz.


Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

Chcesz informacje o nowych filmach prosto na maila?
TEST FLIRTU I RIPOSTY
0.00 zł
  • Płytka vs. głęboka pewność siebie;
  • Redukcja stresu, strachu i lęku;
  • Pełna świadomość w każdej sytuacji;
297.00 zł
  • Trenuj umiejętności towarzyskie;
  • Bądź wyzwaniem w każdej sytuacji;
  • Zbuduj głęboką pewność siebie;
Zbliża się BEZPŁATNY Webinar: "4 Kroki do Głębokiej Pewności Siebie"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund