Jak często wracamy do Ex? Szokujące wyniki badań
<< Wróć do listy

Jak często wracamy do Ex? Szokujące wyniki badań

Pod koniec 2019 roku poprosiłem Was o pomoc w przeprowadzeniu badań na temat związków. Całkiem obszerne badanie wypełniło już ponad 1500 osób - i badanie nadal trwa! Liczę na to, że w ciągu najbliższego roku wyniki sięgną 10 tysięcy wypełnionych formularzy. Jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju nauki to zachęcam do wzięcia udziału w badaniach:

WEŹ UDZIAŁ W BADANIACH

Natomiast już teraz muszę przyznać, że wstępne wyniki są bardzo bardzo ciekawe i na pewno będą inspiracją do nowych filmów, które pojawią się na jakzdobywac.pl już wkrótce.

Największym szokiem jest dla mnie to, że temat powrotu do Ex jest tak powszechny. Aż 53% osób zaznaczyło bowiem, że miało w swoim życiu przerwę w jednym ze swoich związków.

Prosty wykres wygląda tak:
  Jak często wracamy do Ex
Uczestników badania zapytałem o to czy mieli jakąś przerwę w obecnym związku (w którym są aktualnie). Tutaj dane również są zaskakujące - aż 35% osób przyznaje, że miało co najmniej jedną przerwę w swoim obecnym związku!Co ciekawe uczestnicy odpowiedzieli też na pytanie o to ile trwała ich najdłuższa przerwa - czyli po jakim czasie zeszli się ze swoim partnerem / partnerką. Oto wyniki:Już wkrótce nagram wideo, w którym szczegółowo omówię uzyskane dane.

Do usłyszenia!
Robert Marchel