Gdzie znaleźć dziewczynę? - Jakzdobywac.pl
<< Wróć do listy

Gdzie znaleźć dziewczynę?

Masz już dość samotności i stwierdziłeś, że wreszcie pora poznać dziewczynę marzeń, ale kompletnie nie wiesz, gdzie szukać? Życie bywa zaskakujące i czasem warto zdać się na przypadek. Czasem tylko temu przypadkowi trzeba nieco pomóc. Jeśli chcesz znaleźć dziewczynę – ten poradnik podpowie Ci, gdzie jej szukać. Będzie to od Ciebie wymagało trochę charakteru i luzu, więc zacznij ćwiczyć gadkę. Podstawą bowiem nie jest zagaić do dziewczyny – najważniejsze to podtrzymać rozmowę.

Zajęcia na siłowni albo w szkole tańca

Jesteś typem sportowca? Albo może pasjonuje Cię taniec? W takim razie wykup karnet na siłownię lub zapisz się do szkółki! W pierwszym wypadku od razu zauważysz, że mnóstwo dziewczyn przyszło tam nie tylko ćwiczyć, ale i kogoś poznać. Pamiętaj przy tym, by nie przesadzić z wyciskaniem. Od zaimponowania siłą do bolesnej kontuzji wbrew pozorom droga niedaleka. Na lekcjach tańca zaś musicie się dobierać w pary – wybierz dziewczynę, która wpadła Ci w oko. To daje mnóstwo okazji do rozmowy. Wspólna pasja zawsze sprzyja relacjom.

Gadki w podróży

Wyobraź sobie… jedziesz pociągiem na wakacje. Widzisz laskę powodującą szybsze bicie Twojego serca. Podróżuje sama. Co stoi na przeszkodzie, by do niej zagadać? De facto – Ty sam. Kwestia, by się przełamać. Twoja pozycja do inicjatywy jest lepsza, jeśli dopiero szukasz miejsca, by usiąść. To dobry preteksty, by nawiązać rozmowę. Wybieraj najbardziej naturalne dla sytuacji tematy – dokąd jedzie, co czyta (jeśli to robi) i podobne. Dostałeś kosza? Nie przejmuj się. W takim wypadku najwyżej jej nigdy więcej nie zobaczysz, a dziewczyn na świecie nie brakuje!

Skocz na zakupy…

…najlepiej do sklepu branżowego. Jesteś molem książkowym? Wybierz się do popularnej księgarni. Poruszaj się między kategoriami, jakie rzeczywiście Cię interesują. Jeśli w Twoim zasięgu (i przy tych półkach) pojawi się dziewczyna, która wpadnie Ci w oko, zapytaj, co by poleciła. Dlaczego to ważne, aby zagadywać o lubiane przez Ciebie gatunki? Bo, to daje Ci szersze pole do podtrzymania rozmowy. Wtedy łatwiej wymienić się poglądami na temat pisarstwa różnych autorów… ale i numerami telefonów.

Każde miejsce jest dobre na zauroczenie

Nie ważne, czy będziesz w bibliotece, w kawiarni czy w autobusie miejskim. Jeśli masz dobrą gadkę i potrafisz flirtować, a do tego spontanicznie nawiązywać naturalne rozmowy, jesteś w stanie poderwać dziewczynę dosłownie wszędzie. Powyżej dowiedziałeś się o miejscach, które najlepiej się do tego nadają. Nie wahaj się próbować, gdzie indziej!