Gdzie umówić się na randkę - 11 pomysłów
<< Wróć do listy

Gdzie umówić się na randkę - 11 pomysłów

W jakie miejsca najlepiej umówić się na randkę? Jakich miejsc lepiej unikać? W tym artykule przedstawię Ci 5 propozycji i powiem dlaczego wybór miejsca mocno zależy od tego na jakim etapie jest wasza znajomość. Mam kilka rad zarówno dla osób, które umawiają się pierwszy raz jak i dla par z długoletnim stażem.

 

Jeżeli to jest pierwsze spotkanie, to dobrym wyborem będzie umówienie się na kawę albo na drinka w jakimś spokojnym i w miarę możliwości cichym lokalu. Odradzam drogie i wykwintne restauracje o ile nie jesteś ich stałym bywalcem, bo zapraszając tą osobę do miejsca, które znacznie nadwyręża Twój budżet, mógłbyś pokazać, że chcesz na niej zrobić wrażenie, a to bardzo źle działa na Twoją atrakcyjność.

Spacer
Dobrym pomysłem jest też umówienie się na zwykły spacer – o ile jest dobra pogoda. Dobrze jest wybrać się do parku, albo na stare miasto. Spacer ma wiele zalet:
- masz okazję nawiązać trochę kontaktu fizycznego, bo idziecie blisko siebie.
- możesz zrobić różne spontaniczne akcje np. rzucać się śnieżkami.
-  nie musisz wydawać żadnych pieniędzy.
-  z reguły jest cicho i możesz spokojnie porozmawiać.
Spacer może być tylko wstępem do tego, żeby później pójść do jakiejś restauracji, albo do Twojego domu.

 

 

Bilard
Dobrym rozwiązaniem jest umówienie się na bilard – zwłaszcza, jeżeli lubisz w to grać. Tutaj również masz okazję do nawiązania kontaktu fizycznego, a oprócz tego możecie się cieszyć nie tylko rozmową, ale także grą – więc jest to jakieś urozmaicenie zwykłego wyjścia do baru. Jeśli usłyszysz zdanie: „Ale ja nie umiem grać w bilard” – odpowiedz: „To świetnie! W takim razie zagramy na pieniądze”.
Zarówno spacer jak i gra w bilard są dobrym rozwiązaniem na drugą, albo trzecią randkę.

Kino
Wyjście do kina to chyba najbardziej oklepany i oczywisty pomysł, ale wbrew pozorom nie jest taki zły – pod warunkiem, że spotkaliście się już co najmniej dwa razy. Jednak w samym kinie nie porozmawiacie sobie za bardzo, więc od razu zaplanuj gdzie możecie pójść po seansie – albo ewentualnie przed nim. Jeśli chodzi o wybór filmów, to dobrze jest wybrać coś co budzi emocje – najlepiej thriller lub horror. Naukowcy zaobserwowali, że pary, które oglądały tego typu filmy w kinie, dużo częściej trzymały się za ręce, kiedy opuszczały sale – w porównaniu do sytuacji, kiedy były wyświetlane mniej emocjonujące filmy.

Jeżeli jesteście już ze sobą, albo spotkaliście się co najmniej 3-4 razy, to warto urozmaicać sobie spotkania wychodząc wspólnie w nowe miejsca. Nawet jeżeli znowu jest to wyjście do baru, czy na pizze, to wybierzcie lokal, w których jeszcze żadne z was nie było – unikniesz dzięki temu monotonii. Warto także poznawać się w różnych okolicznościach i dostarczać sobie rozrywki, dlatego dobrym pomysłem na randki jest także:
- Wyjście na basen
- Wyjście do klubu
- Na ściankę wspinaczkową
- Gra w tenisa lub squosha – albo nauka gry
- Wyjście na gokarty
- Gra w kręgle
- Pójście na łyżwy.

Świetnym pomysłem na spędzenie czasu są też krótkie i dłuższe wycieczki. Podróżując razem macie okazje lepiej się poznać, a monotonia pryska w oka mgnieniu.

Jeżeli sam masz jeszcze jakiś ciekawy pomysł, to napisz o tym koniecznie w komentarzu.

Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

TEST FLIRTU I RIPOSTY
149.00 zł
  • Przyciągaj uwagę oryginalnym profilem;
  • Prowadź nieprzyzwoicie ciekawe dialogi;
  • Zacznij z powodzeniem umawiać się na randki;
77.00 zł
  • Zdobądź osobę, na której Ci zależy;
  • Naucz się technik uwodzenia i podrywu;
  • Pracuj nad charakterem i dobrą gadką;
Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund