Dlaczego nie mam dziewczyny/chłopaka/faceta? Gdzie znaleźć miłość?
<< Wróć do listy

Dlaczego nie mam dziewczyny/chłopaka?


Martwisz się, że jesteś singlem, albo singielką i trudno będzie Ci poznać wartościową osobę? Oto wykres wygenerowany z moich badań, który pokazuje ile osób w zależności od wieku, raportuje, że nigdy nie było w żadnym związku. Jak widać im starszy ktoś jest tym większa szansa, że jednak wejdzie w jakiś związek.

nie mam dziewczyny

 
Oczywiście nie sztuka wejść w jakikolwiek związek, ale stworzyć relacje, która będzie długa i szczęśliwa. A takie osiągnięcie jest warte zachodu. Bardzo Cię proszę o to, żebyś Ty też przyczynił się do rozwoju nauki i wziął udział w moich badaniach na badania.jakzdobywac.pl, a teraz przedstawię Ci 5 powodów, dlaczego jeszcze nie jesteś w związku.
 

Dlaczego nie mam dziewczyny? Dlaczego nie mogę znaleźć chłopaka?

 

Powód 1.
Nie pracujesz nad swoją atrakcyjnością. Oczywistą sprawą jest, że nie rodzimy się w idealnie sprawiedliwym społeczeństwie – na początku możesz mieć przewagę, być wysokim przystojnym mężczyzną, albo piękną kobietą o idealnych proporcjach ciała. Możesz też mieć pecha i nie być ponadprzeciętnie atrakcyjną osobą np. pod względem tego jak wygląda Twoja twarz – albo jak to określił ktoś na moim wcześniejszym filmie – „mieć krzywy ryj”.

nie mam faceta

Jednak bez względu na to jaki masz wzrost, proporcje ciała, albo jak wygląda Twoja twarz, nadal możesz zdziałać cuda pracując nad swoją sylwetką i ubiorem, a dzięki temu znacznie poprawić swoją atrakcyjność fizyczną i wyglądać znacznie lepiej od ludzi, hojnie obdarzonych przez naturę, ale leniwych. Pytanie, czy coś z tym robisz? Czy ćwiczysz regularnie? Czy może twierdzisz, że nie masz czasu, albo chęci?
Podobnie jest z innymi czynnikami atrakcyjności. Być może wychowałeś się w środowisku, które sprawiło, że jesteś bardzo pewny siebie i do tego super zabawny, a być może przeciwnie, życie nie potraktowało Cię najlepiej i masz sporo do nadrobienia. Bez względu z jakiego punktu startujesz, masz wybór. Zrobisz coś z tym, czy nie? Dobrej gadki i pewności siebie można się nauczyć i to w krótszym czasie niż Ci się wydaje. Jeśli jesteś tym zainteresowany, odsyłam do moich kursów na kursy.jakzdobywac.pl. 

Im więcej wysiłku włożysz w pracę nad swoją atrakcyjnością tym większe będziesz miał szansę na to, że kiedy spotkasz swojego faceta czy kobietę marzeń, to Ty też będziesz partnerem marzeń dla tej osoby.

Powód 2.
Za rzadko stwarzasz sobie okazje do poznawania nowych osób. Nawet jeśli jesteś super atrakcyjny, nie wiele to zmieni, jeśli nie dajesz się poznać. To tak jakbyś miał najlepszy produkt na świecie, ale fatalny marketing. Bez sensu jeśli nikt się o tym nie dowie. Nie musisz być najatrakcyjniejszą osobą na rynku, żeby znaleźć osobę, z którą stworzysz cudowną relacje. Tutaj też możesz pokonać konkurencje, tych wszystkich super atrakcyjnych facetów i kobiety, które może i są ciut bardziej sexy niż Ty (o ile to w ogóle możliwe), ale siedzą zamknięci w swojej klatce komfortu i chodzą na randki maksymalnie raz na rok, a potem narzekają, że nikogo nie mogą poznać.

czemu nie masz chłopaka

Poznawanie innych ludzi to niestety Twoje osobiste zadanie. Nie możesz nikomu zapłacić, żeby zrobił to za Ciebie. Samo też się nie zrobi. Jeśli do tej pory nie jesteś zadowolony z ilości randek na które chodzisz, to potrzebne będzie jakieś działanie z Twojej strony. Jakiś wysiłek, który sprawi, że zaczniesz poznawać ludzi, spośród których w końcu wybierzesz kobietę lub faceta marzeń.

Co istotne, nie warto iść na ilość, ale na jakość. Żeby zbudować trwały związek będziesz potrzebował, spotkać kogoś, kto do Ciebie pasuje. Dlatego podrywanie w klubie czy na tinderze, na pewno jest lepszym pomysłem niż nie robienie niczego, ale musisz zdawać sobie sprawę, że tam strzelasz trochę na oślep – możesz poświęcić sporo energii tylko po to, żeby poznawać niewłaściwych ludzi, którzy często w ogóle nie chcą związku – przez co stracisz sporo czasu i energii i cały proces będzie jeszcze bardziej frustrujący. Zastanów się gdzie facet lub kobieta Twoich marzeń może się znaleźć i sam zacznij chodzić w takie miejsca.

Powód 3.
Za bardzo chcesz być w związku i wieje od Ciebie desperacją. Często tak bywa zwłaszcza u kobiet, kiedy lata lecą, zegar biologiczny tyka, one marzą o dziecku i założeniu rodziny, a tutaj się okazuje, że nawet nie ma nikogo na horyzoncie. Niebezpieczeństwo polega na tym, że z takim nastawieniem możesz bardzo mocno odpychać atrakcyjne osoby, kiedy jakaś pojawi się w Twoim otoczeniu… Bo będą czuły, że od razu chcesz się związać i nie będziesz żadnym wyzwaniem.

Innym niebezpieczeństwem jest też to, że z takim nastawieniem, będziesz miał obniżone wymagania co do partnera, przez co łatwo będzie rozpocząć związek z kimś kto do Ciebie za bardzo nie pasuje, albo z kimś kto w ogóle nie nadaje się do związku – a przez to stracisz jeszcze więcej czasu i nerwów.

Dlatego ważne jest, żeby wytrwale i cierpliwie stwarzać sobie okazje do poznawania właściwych osób, międzyczasie pracując nad swoją atrakcyjnością, ale jednocześnie nigdzie się nie spieszyć z wyborem i kiedy poznajesz kogoś nowego zawsze podchodzić do tej osoby z nastawieniem badacza: „Oby okazało się, że to super człowiek”, niż „Obym ja się spodobał”.

Powód 4.
JESZCZE nie umiesz rozwijać nowych znajomości. Nawet jeśli stwarzasz sobie okazje do poznawania nowych potencjalnych kandydatów, to na początku znajomości wiele może pójść nie tak. Początki to najbardziej delikatna faza, w której łatwo złamać równowagę zaangażowania i odstraszyć nową osobę. Zwłaszcza, że na początku relacji, kiedy nie ma jeszcze decyzji o tym, że będziecie razem, jest wiele czynników, które nie są do końca zależne od Ciebie – np. jeszcze gdzieś tlące się z tyłu głowy uczucia do byłego partnera, czy inne osoby, które też są na horyzoncie. Dlatego warto zdobyć także na ten temat trochę wiedzy.

jak znaleźć chłopaka test

Powód 5.
To Ty JESZCZE nie nadajesz się do związku. Ten powód dotyczy Ciebie, jeśli do tej pory większość Twoich związków albo kończyła się stosunkowo szybko, albo po prostu była bardzo burzliwa i niskiej jakości – gdzie nie było głębszej więzi i większego zadowolenia z relacji. Wiem, że hasło „Nie nadajesz się do związku” brzmi strasznie, ale warto się z tym zmierzyć i mocno nad tym zastanowić. Oczywiście bardzo łatwo jest wszystko zwalić na Twojego Ex i samemu uznać swoją nieskazitelność i niewinność. Kiedy przeglądam komentarze pod moimi filmami na temat powrotu do Ex, jestem zszokowany jak często ludzie wręcz agresją wypowiadają się o swoich byłych partnerach – pamiętam jeden komentarz w stylu: „Wrócić do Ex? To tak jakby gówno wróciło do dupy”. A jednak to z kim byłeś w związku w ogromnym stopniu świadczy o tym kim jesteś. Jeśli w Twoim związku było sporo kłótni, to nie tylko dlatego, że Twój Ex był kłótliwy – Ty też miałeś w tym swój udział. Jeśli nie było przyjaźni, zaufania, więzi miedzy wami – też weź za to odpowiedzialność i zastanów się co możesz zrobić, żeby w następnej Twojej relacji było zdecydowanie lepiej.

Oczywiście ten film nie wyczerpuje tematu, więc koniecznie zapraszam do zapisania się na jeden z dwóch moich webinarów, które prowadzę cyklicznie: „Znajdź faceta marzeń” lub „Znajdź kobietę marzeń”, gdzie przez godzinę omawiam te zagadnienia bardzo szczegółowo. Kliknij tutaj, by zarezerowować miejsce
 
Koniecznie też daj mi znać który z tych 5 powodów według Ciebie ma największy udział w tym, że nie jesteś aktualnie w żadnym związku. Myślę, że taka dyskusja będzie bardzo cenna, a do tego każdy komentarz pod moim filmem przyczynia się do rozwoju tego kanału.

Na dzisiaj to już wszystko, dzięki za uwagę i jeśli subskrybujesz ten kanał – to do zobaczenia już niedługo.
Robert Marchel