Czy Twój były zapomni o Tobie, kiedy urwiesz kontakt?
<< Wróć do listy

Czy Twój były zapomni o Tobie, kiedy urwiesz kontakt?


Nazywam się Robert Marchel, od 2008 roku prowadzę konsultacje na temat relacji damsko-męskich i poznałem już naprawdę dużo historii, dzięki czemu wiem jak to działa w praktyce.

To normalne, że możesz się bać urwania kontaktu ze swoim Ex, jednak jeśli wasz związek rozpadł się dlatego, że złamałeś równowagę uczuć, to Ty się za bardzo starałeś, prosiłeś swoją byłą partnerkę lub partnera o kolejne szanse, a ta osoba uparcie się na to nie zgadzała i do dzisiaj trzyma Cię na dystans, to nie dziwię się w cale, że możesz mieć przeświadczenie o tym, że urwanie kontaktu to będzie prawdziwy koniec. Przeanalizujmy to jednak trochę głębiej.

- Czy ciągły kontakt z Twojej strony będzie działał pozytywnie na uczucia Twojego Ex?

Nie. Przeciwnie, będzie go tylko coraz bardziej od Ciebie odpychał. Tym bardziej im częściej będziesz dzwonił i im więcej zainteresowania będziesz pokazywał. Nie ma niczego gorszego niż dzwonienie i wałkowanie tematu rozstania czy proszenia o kolejne szanse. Ale nawet zwykły kontakt będzie dla Twojego Ex męczący.- Czy kontakt z Twojej strony powstrzyma Twojego Ex od poznawania nowych osób, albo zaangażowania się w nowy związek?

Nie. Niestety musisz pogodzić się z tym, że gdyby teraz Twój były chłopak czy była dziewczyna spotkała kogoś atrakcyjnego, to to, że ona nadal z Tobą rozmawia nie byłoby dla niej żadną przeszkodą, żeby rozwijać tą nową znajomość.

Dlatego musisz pogodzić się z faktem, że nie na wszystko masz wpływ i jeśli będziesz miał po prostu pecha, to nic nie będziesz w stanie zrobić bez względu na to jak perfekcyjnie zaplanowaną strategię wdrożysz. Jednak uspokoję Cię, że wbrew pozorom prawdopodobieństwo na to, że ta osoba w najbliższym czasie kogoś pozna jest stosunkowo niewielkie.

- Czy kontakt z Twojej strony w ogóle działa w jakiś pozytywny sposób?

No właśnie nie. Im częściej się kontaktujesz tym gorzej. W praktyce, jeśli złamana jest równowaga uczuć, to urwanie kontaktu to jedyna rzecz, którą możesz zrobić, żeby naturalnie stawać się dla tej osoby większym wyzwaniem.

Im więcej czasu minie tym tamta osoba będzie mniej pewna, czy Ty jeszcze chcesz z nią być, czy może już Ci przeszło, czy już poznałeś kogoś innego i tak dalej.Urwanie kontaktu to zatem pierwszy krok do odbudowania Twojej atrakcyjności, a przez to też do odzyskania Twojego byłego partnera. To iluzja, że ciągły kontakt daje Ci coś więcej i mówię Ci to na podstawie ponad 2000 tysięcy przeprowadzonych konsultacji.

Oprócz samego zerwania kontaktu jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, żeby dużo szybciej stać się wyzwaniem dla swojego Ex i przygotować sobie grunt pod pierwsze spotkanie po przerwie. Bo urwanie kontaktu nie musi oznaczać czekania z założonymi rękami.

Ale o tym co zrobić mówię znacznie więcej na moim bezpłatnym godzinnym webinarze. Żeby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę odzyskajex.jakzdobywac.pl


A jeśli chcesz od razu zdobyć wszystkie moje strategie i wiedzę, którą zdobywałem przez ostatnie 10 lat, to zapraszam do zapoznania się z moim obszernym kursem: „Jak wrócić do Ex”, który znajdziesz na stronie „kursy.jakzdobywac.pl”.

Do następnego razu
Robert Marchel
 
 

Zbliża się godzinne Szkolenie Online: "Jak odzyskać Ex. Bez proszenia i zabiegania o kontakt"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund