Co zrobić, żeby ex zaczął tęsknić?
<< Wróć do listy

Co zrobić, żeby ex zaczął tęsknić?Zacznijmy od tego, że walka o byłego partnera nie polega na ciągłym błaganiu o powrót, na przekonywaniu go do kolejnej szansy, ani ciągłym kontakcie, którego ta osoba nie chce. Właściwie te wszystkie rzeczy, jeszcze bardziej odpychają Twojego Ex i zmniejszają szanse na powrót.

Co zrobić żeby facet zatęsknił?

 

Nie jesteś w stanie przekonać żadnymi logicznymi argumentami osoby, która się z Tobą rozstała, bo decyzja o zerwaniu, która zapadła, nie jest logiczna, tylko emocjonalna. Zatem to właśnie na emocje musisz wpływać.Najważniejszą zasadą, bez której powrót nie będzie możliwy, jest przekonanie Twojego partnera, że Ty już doskonale radzisz sobie bez niego i już nie chcesz do niego wracać. Bo dopóki, Twoja była dziewczyna lub były chłopak, ma świadomość, że w każdej chwili może do Ciebie wrócić, dopóty nie jesteś dla tej osoby żadnym wyzwaniem i powrót nie będzie możliwy.

co zrobić żeby chłopak był zazdrosny

Przykładowy powrót do Ex może wyglądać tak: Alina zrywa ze Zbyszkiem. Zbyszek jest zdruzgotany i przez miesiąc stara się o Alinę, ale ona tylko coraz bardziej się wycofuje i coraz mocniej urywa kontakt. W końcu Zbyszek się poddaje i mija kolejne 2 miesiące. W tym czasie on dochodzi do siebie i przestaje myśleć o Alinie.


A ona wręcz przeciwnie – widzi, że on już za nią nie biega i już nie jest pewna, czy on nadal chce z nią być, czy może znalazł sobie już kogoś innego? Odzywa się do Zbyszka, a ten jest miły i rozmowny, ale nie reaguje wielkim entuzjazmem.


Kontakt stopniowo staje się coraz częstszy, dochodzi do coraz częstszych spotkań i do coraz większej bliskości na spotkaniach. Aż w końcu para wraca do siebie.

jak sprawic by zatesknil

Kluczem do sukcesu jest to, że obie strony są dla siebie wyzwaniem. Gdyby jedna zbyt szybko się zaangażowała i przytłoczyła tym drugą stronę – prawdopodobnie nic by z tego nie wyszło. Dlatego podstawową kwestią, jest to, żeby na nowo stać się wyzwaniem dla Twojego partnera. Oto kilka zasad, które sprawią, że będzie to zdecydowanie łatwiejsze:

Co zrobić, żeby chłopak był zazdrosny?


1. Nie poruszaj tematu uczuć, związku, błędów i żadnych innych ciężkich wątków podczas kontaktów z Twoim Ex. Nie wspominaj też waszych najlepszych chwil, bo to świadczy, że Ty ciągle o nich myślisz – a skoro to wspominasz, to pewnie nadal coś czujesz i chcesz wrócić. Więc nie jesteś wyzwaniem.


2. Ogranicz do zera pretensje, zazdrość i wszelką wrogość. Jeśli czujesz, że ostatnie kontakty były wrogie – odezwij się i przeproś za to, ale jedocześnie daj do zrozumienia, że niczego nie oczekujesz – po prostu chcesz pozostawić po sobie dobre wspomnienie.


3. Pokazuj i mów o tym, że już nie cierpisz po rozstaniu i nie będziesz się starał. Taki obraz Ciebie powinieneś budować nie tylko bezpośrednio u swojego Ex, ale też u wszystkich wspólnych znajomych, którzy mogą mówić Twojemu byłemu partnerowi o tym, że u Ciebie wszystko dobrze.

czy facet tęskni po rozstaniu

4. Pokaż, że coś się dzieje w Twoim życiu towarzyskim i w każdej chwili możesz zacząć się spotykać z kimś innym. To jest jedna z rzeczy, które najszybciej mogą zwrócić uwagę Twojego Ex – wiąże się jednak z największym ryzykiem, jeśli zrobisz to nieumiejętnie, albo pójdziesz z tym za daleko.


5. Ogranicz lub być może nawet zupełnie zerwij kontakt na jakiś czas. To jest niestety bardzo indywidualna sytuacja i nie ma jednej recepty dla wszystkich – będziesz potrzebował trochę wyczucia i więcej wiedzy na temat relacji.


Ten film to zaledwie kropla w morzu całej wiedzy, którą powinieneś zdobyć, żeby drastycznie zwiększyć szanse na odzyskanie Twojego eks.


Żeby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapisz się na moje bezpłatne szkolenie online:  JAK ODZYSKAĆ EKS? POZNAJ 6 NAJWAŻNIEJSZYCH ZASAD. Szkolenie odbywa się cyklicznie – sprawdź termin i szczegóły już teraz – wejdź na odzyskajex.jakzdobywac.pl.

Do zobaczenia
Robert Marchel

Pobierz wersję audio - kliknijZbliża się godzinne Szkolenie Online: "Jak odzyskać Ex. Bez proszenia i zabiegania o kontakt"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund