Co zrobić gdy dziewczyna da Ci kosza? 2 zasady
<< Wróć do listy

Co jeszcze możesz zrobić, gdy dostaniesz kosza? 2 zasady


Dzisiaj powiem więcej na temat tego, co zrobić, kiedy nadchodzi ten najstraszniejszy moment… i dostajesz kosza… Jak się wtedy zachować? Co zrobić, żeby mimo wszystko zyskać na atrakcyjności? W tym wpisie zwracam się przede wszystkim do mężczyzn, bo to oni przede wszystkim dzielnie wychodzą z inicjatywą poznawania kobiet i zapraszania na randki. A kobiety mają postawę – to on powinien się starać. Ale znajcie moją łaskę – możecie zostać i poczytać – bo na pewno też trochę z tego wyniesiecie ;)

 

Zacznijmy od tego, że warto wtedy zachować spokój. Nawet jeśli próbowałeś poderwać, kobietę Twoich marzeń, na której od dawna Ci zależało, to i tak nie jest to koniec świata. A co najważniejsze – jeżeli chcesz mieć jeszcze jakiekolwiek szanse w przyszłości, to nie pokazuj jak bardzo zabolało Cię to, że ona nie chciała się z Tobą umówić.

Kolejną ważną kwestią jest w ogóle umiejętne rozpoznanie tego, że dostałeś kosza, bo czasami nie zawsze jest to takie oczywiste – przynajmniej dla Ciebie. Kobiety mimo wszystko raczej nie będą Cię chciały skrzywdzić, więc zamiast powiedzieć bezpośrednio – sorry, nie podobasz mi się, nie spotkamy się – powiedzą Ci raczej „Dzisiaj nie mam czasu”. Albo „Bardzo chętnie, ale dzisiaj jestem już trochę zmęczona”. Czyli zero konkretów albo bardzo marny powód odmowy i do tego brak propozycji kolejnego terminu spotkania – to wszystko oznacza, że ta kobieta nie jest Tobą zainteresowana i najlepsze co możesz zrobić, to powiedzieć OK, luźna propozycja. Jeżeli dzwoniłeś np. w poniedziałek, możesz dodać: „Zadzwonię do Ciebie w środku tygodnia, to może obydwoje będziemy mieć więcej czasu”. Po czym nie dzwonisz w środku tygodnia, co sprawi, że pokażesz jej brak zainteresowania i staniesz się odrobinę większym wyzwaniem i odzywasz się dopiero po tygodniu.

 

 

Kiedy dostajesz odmowę, zupełnie nie działa przekonywanie jej w stylu: „Proszę, tylko na pół godzinki”. Albo: „Będzie fajnie, obiecuję”. Nie mów też: „Twoja strata”. Jeżeli na Twoją propozycję spotkania padnie tekst: „Jeszcze nie wiem, bo możliwe, że spotkam się z koleżanką – ale dam Ci znać” – to też nie wchodzisz w tą gierkę i nie czekasz, aż ona łaskawie da Ci znać, tylko od razu to ucinasz i pokazujesz, że nie chcesz nic na siłę. Możesz wtedy powiedzieć: „Luz, jak masz jakieś plany na dzisiaj, to nie ma problemu. Jeszcze nie raz będzie okazja się spotkać. Zadzwonię do Ciebie w środku tygodnia”.

Kiedy dostajesz odmowę, nie ma żadnych magicznych tekstów, których możesz użyć, żeby zmienić zdanie tej dziewczyny. Jedyne co możesz zrobić, to pokazać, że się nie przejmujesz i spróbować jeszcze raz po jakimś czasie – np. po tygodniu. Wbrew pozorom, to czy ktoś się z Tobą umawia lub nie, zależy nie tylko od tego jak bardzo atrakcyjny jesteś – chociaż oczywiście ma to ogromne znaczenie – ale też od tego jak dużo wolnego czasu tamta kobieta ma w ostatnim czasie. Możesz być bardzo mało atrakcyjny dla danej dziewczyny, ale jeżeli ona ma bardzo dużo wolnego czasu, to umówi się z Tobą choćby po to, żeby się nie nudzić. Z kolei możesz komuś wpaść w oko, ale i tak się z Tobą nie umówi, bo naprawdę nie będzie miała na to czasu. Więc z jednej strony nie bierz każdej odmowy zbyt personalnie, z drugiej zastanów się gdzie mogłeś popełnić błędy – żeby uniknąć ich w przyszłości. Czy nie okazałeś zbyt dużo zainteresowania? Jeżeli tak – będziesz potrzebował dać tej osobie dużo przestrzeni.

Dużo więcej na ten temat oraz na temat bycia wyzwaniem, mówiłem podczas mojego sztandarowego szkolenia Magnetyczna Osobowość. Zobacz nagranie z tego szkolenia - 
Zobacz nagranie


Robert Marchel
Pobierz nagranie

 

497.00 zł
  • Trenuj umiejętności komunikacyjne, które wykorzystasz w każdej sytuacji;
  • Bądź wyzwaniem i zwiększ swoją atrakcyjność dla płci przeciwnej;
  • Zbuduj głęboką pewność siebie, wyeliminuj stres i nieśmiałość;
Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund