Co decyduje o ATRAKCYJNOŚCI? 6 czynników
<< Wróć do listy

Co decyduje o ATRAKCYJNOŚCI? 6 czynnikówWiększość ludzi, którzy chcą poderwać jakąś osobę, zaczyna od tekstów na podryw, technik uwodzenia albo innych trików.
Tymczasem, jeżeli naprawdę chcesz mieć powodzenie u płci przeciwnej, musisz zadbać o wszystkie czynniki, które decydują o Twojej atrakcyjności. A to nie jest tylko wygląd. Poznaj 6 sfer nad którymi możesz pracować, aby w bardzo krótkim czasie znacznie bardziej podobać się osobom w Twoim otoczeniu.


 

Zacznę od jedynego oczywistego czynnika – czyli wyglądu.
Aby wyglądać atrakcyjnie, musisz skupić się na podkreśleniu różnić między płciami. Jeżeli jesteś kobietą,  lepiej będziesz wyglądała w sukience i butach na szpilkach, niż w dżinsach, t-shircie i tramkach. Świetnie działa też podkreślanie talii i wszelkich kobiecych atrybutów.


Mężczyźni dużo atrakcyjniej wyglądają z większym zarostem – dowodzą tego liczne badania. Warto także założyć koszulę i marynarkę – podkreślają symetrię twarzy. Osoba, która w ten sposób się ubiera jest też postrzegana jako bardziej zamożna.
Oczywiste jest, że praca nad sylwetką – ćwiczenia i odpowiednia dieta podniosą Twoją atrakcyjność. Ale nie jest już w cale takie oczywiste, że nie chodzi tylko zrzucenie nadmiaru kilogramów. Budowanie mięśni bardzo mocno będzie działało na Twoją atrakcyjność.Charakter.
Tyle mówi się o byciu sobą, ale jeżeli łatwo się obrażasz, albo nie jesteś zbyt skromny, to warto nad tym popracować. Podstawowe zasady to:
- Nigdy się nie obrażaj – zachowaj dystans i nie bierz niczego do siebie.
- Zachowaj odpowiednią skromność. Nie próbuj się przechwalać nowo poznanym osobom, bo imponowanie jest bardzo nieatrakcyjne.


Pamiętaj: - Lepiej prosić o przebaczenie niż o pozwolenie – mało kto lubi nudnych ludzi. Lepiej jeżeli będziesz budził emocje, to ludzie będą chcieli z Tobą przebywać, bo zawsze będzie się coś obok Ciebie działo.
– Nie bądź potrzebujący, nie szukaj aprobaty innych ludzi. Rób to co uważasz za słuszne, zamiast przejmować się tym czy będzie się to wszystkim podobało.


 

Umiejętności komunikacyjne
Niezależnie od tego jak wyglądasz, będziesz mógł zrobić świetne wrażenie dzięki poprowadzeniu ciekawej rozmowy. Dobra gadka to umiejętność, z którą nikt się nie rodzi – można ją wypracować. Możesz trenować swoje poczucie humoru, błyskotliwą ripostę i ciekawe mówienie. Dzięki temu przyciągniesz uwagę innych ludzi i sprawisz, że będą uwielbiali przebywać w Twoim otoczeniu.

 

 

Styl życia
Kiedy poznajesz jakąkolwiek nową osobę, bardzo szybko pokazujesz jej w jakimś świecie żyjesz. Nawet jeżeli świetnie wyglądasz, możesz być mniej atrakcyjny od człowieka, który zwiedził kilkanaście krajów autostopem,  tańczy salsę i trenuje sztuki walki – a do tego potrafi o tym w ciekawy sposób opowiedzieć.


 

Poprawa stylu życia może być łatwiejsza niż się wydaje i nie musi nieść za sobą dużych wydatków.  Na początek zrezygnuj z zajęć, które pochłaniają za dużo Twojego czasu. Zastanów się co ciekawego możesz robić na co dzień, co sprawiałoby Ci frajdę.
-Np. Zapisz się na dodatkowe zajęcia. Jeżeli nie masz kasy, poszukaj tych darmowych.
- Inny przykład: Zaplanuj podróż.


 

Zasoby
Ten czynnik dotyczy przede wszystkim mężczyzn i działa zupełnie inaczej niż wszystkie inne. Im bogatszy jesteś, tym więcej czasu kobieta będzie skłonna Ci poświęcić. Dlatego dobre auto albo drogi ubiór na pewno przyciągną uwagę niejednej dziewczyny – ale jeżeli nie będziesz miał pozostałych czynników atrakcyjności, to nic z tego nie wyjdzie. Za pieniądze możesz kupić czyjś czas, a nawet seks, ale nie da się kupić uczucia.


 

Bycie wyzwaniem
Ostatnim i najważniejszym czynnikiem atrakcyjności, o którym mało kto wie, jest bycie wyzwaniem dla drugiej osoby. Możesz mieć wszystkie pozostałe czynniki na najwyższym poziomie, ale jeżeli będziesz od razu okazywał to, jak bardzo podoba CI się druga osoba i jak bardzo pragniesz z nią być, to nic z tego nie wyjdzie.


Nie odsłanianie swoich kart zmusza osobę, z którą się spotykasz, do zastanawiania się co Ty o niej myślisz. Ktoś kto ma powodzenie naturalnie jest dużym wyzwaniem dla innych. Na pierwszym spotkaniu nie zastanawia się co zrobić, żeby tylko wywrzeć jak najlepsze wrażenie, ale sprawdza, czy spotkana osoba w ogóle jest dla niego interesująca.


 

Istnieje jedna prosta reguła: okazuj drugiej stronie mniej więcej tyle samo zainteresowania ile sam otrzymujesz od niej.
-Czyli:  Jeżeli to Ty cały czas piszesz i proponujesz spotkania, a druga osoba łaskawie się zgadza – nie jesteś wyzwaniem. W takiej sytuacji pisz dużo rzadziej, nawet jeżeli miałoby to oznaczać kilka dni ciszy. Okazuj więcej braku zainteresowania w trakcie rozmowy czy spotkania.
- Pod żadnym pozorem nie obrażaj się na to, że ktoś okazuje Ci za mało zainteresowania.

 

           
Pobierz nagranie
TEST FLIRTU I RIPOSTY
497.00 zł
  • Trenuj umiejętności komunikacyjne, które wykorzystasz w każdej sytuacji;
  • Bądź wyzwaniem i zwiększ swoją atrakcyjność dla płci przeciwnej;
  • Zbuduj głęboką pewność siebie, wyeliminuj stres i nieśmiałość;
289.00 zł
  • Bądź ciekawszym rozmówcą;
  • Trenuj techniki flirtu;
  • Rozbrajaj ciętymi żartami;
Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund