Bądź sexy – 6 cech, które przyciągają kobiety.
<< Wróć do listy

Bądź sexy – 6 cech, które przyciągają kobiety.


Zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że niektórzy mężczyźni są obiektem pożądania większości kobiet, a inni nie przyciągają do siebie zbyt dużej uwagi? Oczywiście sława i bogactwo robi swoje, ale nawet jeśli nie jesteś Bradem Pitem, to masz szansę mocno podnieść swoją atrakcyjność i być dużo bardziej sexy – i to zarówno pod względem Twojego wyglądu jak i zachowania. Oto 6 wskazówek, które Ci w tym pomogą:

1. Bądź asertywny. Jesteś na randce i kelner przyniósł Ci przypalonego kotleta? Narzekanie na to jak tak można zrobić i jak bardzo nie smakuje Ci węgiel, który właśnie czujesz pod językiem, nie wróży dobrze na przyszłość. Jeśli nie potrafisz się postawić i zadbać o swoje interesy, to prawdopodobnie nie zadbasz też o interesy swojej przyszłej kobiety. Tymczasem asertywność i grzeczna stanowczość świadczą o dużej pewności siebie, a to jest bardzo atrakcyjne.

Asertywny powinieneś być oczywiście także względem kobiety z którą się spotykasz.

Ona chciała iść do teatru, ja chciałem pójść do kina, więc poszliśmy na kompromis i wybraliśmy się do teatru. Ale to nie jest kompromis. Podobnie jeśli tak bardzo zależy Ci na spotkaniu, że zawsze pasuje Ci każdy termin, to być może będziesz spotykał się częściej – ale to działa tylko na krótką metę. Bo przez to jesteś mniej atrakcyjny i Twoja relacja prawdopodobnie nie potrwa zbyt długo.

2. Jesteś bardziej sexy z kilkudniowym zarostem. Kobiety jednoznacznie wskazują mężczyzn z takim zarostem jako bardziej atrakcyjnych niż tych samych mężczyzn ogolonych na gładko. Dlaczego? Bo zarost na twarzy to jedna z rzeczy, która mocno odróżnia nas od kobiet – a z reguły im mocniej podkreślasz różnice między płciami tym bardziej atrakcyjny jesteś. Jedyny haczyk polega na tym, że z gładko ogoloną twarzą jesteś bardziej wiarygodny. Dlatego jeśli marzy Ci się kariera polityczna, to lepiej nie być sexy.
3. Prowadź i wychodź z inicjatywą. Jeśli ciągle mówisz do swojej kobiety: „Kochanie, nudzi mi się. Wymyśl coś…” to prawdopodobnie nie rzuci się na Ciebie przykuwając Cię do łóżka… Bo to nie jest sexy. Ale wychodzenie z propozycją spotkań, organizowaniem czasu, wybieranie stolika w restauracji czy miejsca, w którym usiądziecie na koncercie, to typowo męskie zajęcie – a przez to również atrakcyjne. Grunt to jednak z tym nie przesadzić. Zawsze proponuj to co masz na myśli, ale pamiętaj, żeby liczyć się także z jej zdaniem.4. Mówiąc o byciu sexy nie można nie wspomnieć o budowie fizycznej. Nawet najbardziej asertywny i zarośnięty mężczyzna, nie ukrywajmy tego, nie będzie sexy jeśli ma posturę 16sto letniej dziewczynki w 9 miesiącu ciąży. Muskulatura to kolejna rzecz, która bardzo odróżnia nas od kobiet i jest wyjątkowo atrakcyjna. Na panie najbardziej działają plecy w kształcie litery V, płaski brzuch i muskularne uda. Chociaż jeśli masz te 3 elementy to prawdopodobnie reszta Twojego ciała również jest muskularna. Dlatego trening na siłowni cały czas jest w cenie.

5. Ćwicz poczucie humoru. Jedną z najbardziej pożądanych męskich cech, jaką wymieniają kobiety, jest właśnie dobre poczucie humoru. Umiejętność rozbawienia kobiety może zrekompensować wiele innych niedociągnięć z Twojej strony. To jak ćwiczyć swoje poczucie humoru to temat rzeka i mówiłem o tym na innych filmach na swoim wideo blogu na stronie jakzdobywac.pl. Jeśli chcesz sprawdzić na jakim poziomie już teraz jesteś to rozwiąż darmowy test flirtu i ciętej riposty na jakzdobywac.pl
6. Ubieraj się elegancko. Kobiety oprócz tego jak wyglądasz, jak pewny siebie jesteś i jakie masz poczucie humoru, zwracają dużą uwagę także na to, jaki masz status społeczny. A ten łatwo jest pokazać przez elegancki ubiór. Może Ci się to podobać lub nie, ale w dżinsach i bluzie z kapturem dużo rzadziej będziesz przyciągał uwagę niż kiedy założysz garnitur, lub co najmniej bluzę zastąpisz koszulą i marynarką.

Na koniec proponuję zrobić mały quiz. W komentarzu poniżej napisz proszę, które z tych punktów już teraz do Ciebie pasują i są Twoją mocną stroną. Dzięki temu wspólnie zobaczymy jakie są tendencje.

Jeśli podobało Ci się to nagranie to zapraszam do udostępniania tego nagrania i do subskrybowania tego kanału jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś – to jest 7 nieoficjalny punkt.

A po więcej podobnych nagrań i bezpłatne testy Twojej atrakcyjności zapraszam na stronę jakzdobywac.pl

Do następnej niedzieli!

Robert Marchel


 
Pobierz nagranie
Zbliża się Webinar: "Znajdź kobietę / faceta marzeń"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund