5 oznak, które świadczą, że ona jest z Tobą dla pieniędzy- Robert Marchel Porady o związkach
<< Wróć do listy

5 oznak, które świadczą, że ona jest z Tobą dla pieniędzy

Chcesz więcej wiedzy?
Zapisz się na BEZPŁATNE Szkolenie Online:Zarówno badania jak I codzienne obserwacje większości ludzi pokazują, że dla większości kobiet status materialny mężczyzny ma duży wpływ na jego atrakcyjność – ale nie działa to w drugą stronę – mężczyźni z reguły nie zwracają na to większej uwagi oceniając atrakcyjność kobiet. Stąd uzasadnione obawy wielu bogatych mężczyzn o to czy kobieta z którą są, jest z nimi dlatego, że ich kocha, czy może ze względu na ich pieniądze? Dzisiaj powiem Ci jak łatwo to rozpoznać.Zacznijmy od tego, że to normalne, że kobieta jest Tobą bardziej zainteresowana jeśli masz większe zasoby. To jest dość mocny wskaźnik, który świadczy o tym, że jesteś zaradny życiowo i mówi o Tobie bardzo dużo, dlatego kobiety będą bardziej skore, żeby poświęcić Ci swój czas i poznać Cię lepiej. To wcale nie znaczy, że od razu chcą Cię w jakiś sposób naciągnąć. Najczęściej po prostu zwrócą na Ciebie uwagę, a jeśli także pod innymi względami będziesz atrakcyjny, to jest spora szansa, że się w Tobie zakochają i stworzycie szczęśliwy związek.

To sprawia, że pieniądze niczego nie gwarantują – nawet jeśli na początku przyciągnąłeś czyjąś uwagę dzięki grubemu portfelowi, to jeśli nie jesteś interesujący pod innymi względami to w większości przypadków nawet miliony na koncie i najdroższe złote Ferrari nie będą w stanie zatrzymać przy Tobie niezainteresowanej kobiety.

Problem pojawia się wtedy, kiedy nie podobasz się danej osobie wystarczająco mocno, żeby mogła się w Tobie zakochać, ale jednocześnie mimo wszystko ona widzi wyraźne korzyści w tym, żeby z Tobą zostać. Albo byliście już jakiś czas razem i po czasie ona straciła zainteresowanie, ale teraz nie chce się rozstać, mimo, że już Cię nie kocha, bo nie chce stracić wygody życia. Jak poznać czy jesteś w takiej sytuacji?1. Pokazuje Ci niewiele zainteresowania swoim zachowaniem. Podstęp może polegać na tym, że często mówi Ci, że Cię kocha i powtarza jak cudowny jesteś, ale zachowanie mówi co innego. Nie dąży tak często do spotkań, czy nie próbuje się z Tobą tak często kontaktować jak Ty.

2. Czułość kończy się na seksie. Nie ma większych oporów, żeby pójść z Tobą do łóżka, ale jeśli chodzi o zwyczajne przytulenie się, patrzenie sobie w oczy, czy trzymanie się za rękę, to inicjatywa rzadko wychodzi z jej strony. Z seksem nie ma większego problemu, bo czuje, że gdyby przez dłuższy czas stawiała opór na tym polu, to wasz związek mógłby długo nie potrwać, bo widziałbyś, że coś jest nie tak. Ale jednocześnie sama nie dąży do bliskości, bo jeśli Cię nie kocha, to zwyczajnie tego nie potrzebuje.3. Widzisz, że rozgląda się za innymi mężczyznami. Jest otwarta na poznawanie nowych ludzi, masz wrażenie, że ma kontakt z kimś oprócz Ciebie i czujesz, że nie możesz jej zaufać. To kolejna oznaka tego, że ktoś jest z Tobą głównie dla pieniędzy – bo jeśli nie ma w niej uczuć do Ciebie, to ma niezaspokojoną potrzebę kochania kogoś i dlatego będzie skora do zdrady.

4. Ewidentnie nagradza Cię swoim zachowaniem za każdym razem, kiedy wydasz na nią pieniądze. Wtedy niemal automatycznie jest milsza i bardziej czuła. Jeśli jednak nie spełniasz jej prośby, to dystansuje się i pokazuje Ci swoją dezaprobatę. To dość oczywista strategia manipulacji Tobą, której musisz być świadomy.5. Ukrywa Cię przed swoimi znajomy i rodziną. Jeśli tak nie jest i ona lubi się z Tobą wszędzie pokazywać, to jeszcze nie znaczy, że nie jest z Tobą głównie dla pieniędzy – ale jeśli rzeczywiście raczej unika pokazywania komukolwiek, że jesteście razem, to świadczy to o tym, że nie jest zbyt mocno zaangażowana w waszą relację i być traktuje ją raczej tymczasowo.

Im więcej z tych oznak widzisz w swojej relacji tym większe prawdopodobieństwo, że Twoja partnerka faktycznie jest z Tobą głównie dla pieniędzy – a przynajmniej do tej pory była. Ale to nie znaczy, że nie da się tego zmienić i nie możesz jej w sobie naprawdę rozkochać.

Byłbym daleki od kategorycznego oceniania Twojej kobiety. Często wystarczy popracować mocniej nad Twoją szeroko pojętą atrakcyjnością i nad równowagą uczuć w waszym związku, żeby zupełnie zmienić sytuację. Z drugiej strony takiej nie zawsze będzie łatwo to naprawić i czasami dużo korzystniej będzie się po prostu poddać. Decyzja w tym przypadku zawsze będzie należała do Ciebie.Słyszałeś o podobnym przypadku? Napisz o tym w komentarzu pod tym filmem.
Jeśli podobało Ci się to nagranie, to zapraszam do subskrybowania tego kanału i do polubienia mojej strony na Facebooku, bo tam publikuję znacznie więcej treści.
Do następnej niedzieli.
 

 
 

Pobierz nagranie

 

Zbliża się godzinne Szkolenie Online: "4 poziomy pracy nad związkiem"
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
0 Sekund