Czy Twój związek ma przyszłość
<< Wróć do listy

Czy Twój związek ma... PRZYSZŁOŚĆ?To jest Edyta. Jest w związku z Danielem już od 3 lat. Daniel oświadczył się jej i ona zgodziła się na ślub, ale teraz zastanawia się, czy na pewno dobrze zrobiła.
Z pomocą przychodzą jej przyjaciółki i rodzina:

- To super, że wychodzisz za mąż – mówi mama Edyty – masz już swoje lata… Nie ma co szukać w nieskończoność. Daniel to dobry chłopak.
- Jaka Ty jesteś głupia… – podpowiada koleżanka. - Już tyle lat jesteście razem, a Ty się zastanawiasz?– Bierz ten ślub. Bez gadania – mówi.
Tylko dziadek, który kątem ucha słyszał o czym Edyta rozmawiała z mamą, wziął ją na bok i powiedział:
- Dziecko… Ty się lepiej dobrze zastanów nad tym ślubem. Zwłaszcza jeżeli już teraz masz wątpliwości… To, że jesteście już tyle czasu razem i za bardzo się nie kłócicie, w cale nie oznacza, że już musicie być razem do końca życia. Posłuchaj co mówi Ci Twoja intuicja. Bo jak nie będziesz jej słuchała, to skończysz tak jak ja… z babką.Niedawno nagrałem wideo o pułapce ciągłego gonienia za namiętnością i szukania nowych partnerów, ale warto spojrzeć na swój związek także z innej perspektywy… I faktycznie zastanowić się, co Ci mówi Twoja intuicja. Czy warto dalej inwestować w Twój związek? Czy może wpadłeś w pułapkę konsekwencji i jesteś ze swoim partnerem tylko dlatego, że już się do niego przyzwyczaiłeś i za bardzo nie ma powodu do zerwania?

Odpowiedz sobie na 3 pytania:
- Czy chciałbyś, żeby Twój syn, albo córka był taki jak Twój partner?
- Czy chciałbyś, żeby Twój syn, albo córka miała męża lub żonę, takiego jak Twój partner?
- Wyobraź sobie, że się rozstajecie i po roku oboje jesteście w nowych związkach. Co czujesz wyobrażając to sobie? Czy czujesz ulgę? Czy może wręcz ciężko Ci sobie to wyobrazić?Te pytania powinny pomóc Ci znaleźć odpowiedź na pytanie: „Czy Twój związek ma przyszłość”, ale często odpowiedź nie jest jednoznaczna. W takiej sytuacji zastanów się co Ty możesz jeszcze zrobić, żeby Twój związek był lepszy?  Może problemem jest to, że nie pracujesz nad swoim związkiem i pozostawiłeś go samemu sobie?
Może pośrednio to przez Ciebie Twój partner jest za bardzo zazdrosny, bo okazujesz mu za mało uczuć i on nie ma pewności czy chcesz z nim być?


Może Twoja relacja nie jest w najlepszej kondycji, bo jesteś za bardzo roszczeniowy? Mówisz swojemu partnerowi jaki ma być? Co ma robić? Stosujesz zakazy i nakazy?


Może nieświadomie złamałeś równowagę uczuć… I przytłoczyłeś swojego partnera zbyt dużym zainteresowaniem i oczekiwaniami?
Jeżeli chcesz bliżej przyjrzeć się temu jakie Twój związek ma szanse na przetrwanie to kliknij tutaj i rozwiąż w 100% darmowy test.
A po znacznie więcej informacji na temat tego jak dbać o Twój związek zapraszam do swojego kursu:
„Jak budować i naprawiać związek”, który znajdziesz na jakzdobywac.pl.

Robert Marchel

Bestseller
Bestseller
Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie Robert Marchel
  • Zbuduj głęboką pewność siebie;
  • Mocniej przyciągaj ludzi;
  • Maksymalnie zredukuj strach i stres.
Dowiedz się więcej
Kurs wideo
Kurs wideo
Jak wrócić do byłego partnera. Odzyskaj męża lub żonę. Robert Marchel
  • Napraw stare błędy;
  • Stopniowo i umiejętnie odnawiaj znajomość;
  • Odbuduj wygasłe uczucia.
Dowiedz się więcej
Porady
Porady
Konsultacje indywidualne z Robertem Marchelem
  • Pomogę Ci wrócić do byłej dziewczyny / chłopaka;
  • Wyjaśnię jak naprawić relacje w związku;
  • Opracuję plan zdobycia osoby, która Ci się podoba.
Dowiedz się więcej