Jak poderwac dziewczyne
Jak zdobyć osobę, którą kochasz
 

Tutaj możesz zamówić jedną z najbardziej pożądanych książek w Polsce!

 
Jak zdobyc osobe ktora kochasz

Czytając tę książkę, dowiesz się między innymi:

 • nad jakimi aspektami charakteru warto popracować;
 • co zmienić w swoim stylu życia, aby przyciągnąć płeć przeciwną;
 • jak bardzo w uwodzeniu liczy się wygląd i co w nim warto poprawić;
 • jak zdobyć swobodę mówienia – praktyczne ćwiczenia;
 • jak rozpocząć i poprowadzić rozmowę z nieznajomą osobą;
 • co zrobić, żeby się jej spodobać – 7 skutecznych technik;
 • jak i kiedy ją pocałować – praktyczne porady;
 • co zrobić, żeby to Ciebie namawiano na seks;
 • jak radzić sobie w związku;

Jak zdobyć osobę, w której jesteś zakochany!

 • gdy masz z nią częsty kontakt;
 • gdy przestałeś ją widywać;
 • gdy ona ma chłopaka;

 

Wersja elektroniczna 29,90 zł

Wersja papierowa 37 zł

 
Zamów ebook Roberta Marchela
Zamów ebook Roberta Marchela
 

 

 
 
 

O autorze:

Jak zdobyć osobę, którą kochasz Robert Marchel Chomikuj
Robert Marchel – Podróżnik i biznesmen. Właściciel dwóch firm. Autor programu w TVN: "Licencja na podrywanie". Certyfikowany trener. Ceniony ekspert i doradca w dziedzinie relacji damsko­męskich. Konsultacje w sprawach sercowych dla kobiet i mężczyzn prowadzi nieprzerwanie od 2008r, a grono osób, ceniących jego wiedzę cały czas się powiększa.
 

Opis:

Aż 73% ludzi przyznaje, że są lub byli kiedyś nieszczęśliwie zakochani. Ty nie będziesz należeć do tej grupy.

Praktyka pokazuje, że zdobycie nawet cząstki wiedzy o uwodzeniu zazwyczaj drastycznie zwiększa szanse na miłosny sukces.

W tej książce nie znajdziesz jednak magicznych tekstów, dzięki którym natychmiast podbijesz serce każdej atrakcyjnej osoby - takich po prostu nie ma. Autor proponuje Ci plan działania, którego realizacja może wymagać wysiłku, ale daje wymierne efekty.

 

 

To naprawdę jest zakończenie - historia, która może zmienić Twoje życie

 
"To jest wbrew logice" – pomyślałem wiele lat temu w Portugalii, kiedy jeszcze nic nie wiedziałem o uwodzeniu i kolejna próba zdobycia pięknej dziewczyny zakończyła się porażką.

Działo się to na zgromadzeniu młodzieży z Europy. 26 osób z różnych krajów wykonywało rozmaite zadania pod okiem opiekunów – większość stanowiły dziewczyny. Podobała mi się bardzo Martine z Holandii. Późno w nocy, kiedy już wszyscy zasnęli, zakradłem się do ogrodu i zerwałem piękną, czerwoną różę. Zostawiłem ją pod drzwiami pokoju mojej wybranki z anonimową dedykacją: "Dla najładniejszej dziewczyny, jaką kiedykolwiek spotkałem".

Rano na stołówce było duże zamieszanie. Martine pochwaliła się swoim kwiatem większości koleżanek i trwało ustalanie osoby, która jej go dała. Wszyscy chłopcy byli wręcz przesłuchiwani. Dziewczyny tak nas nękały, że dla świętego spokoju postanowiłem się przyznać. Po całej sali rozeszło się głośne: "Och", po czym podeszła do mnie Martine i podziękowała. Stałem tam zawstydzony i trochę zawiedziony – już wtedy czułem, że cała ta akcja w niczym mi nie pomogła.

Zmieniło się wiele. Martine, z którą do tej pory od czasu do czasu żartowałem, teraz zaczęła mnie unikać, za to inne dziewczyny pocieszały mnie i okazywały zainteresowanie. Dziwne, że wszystkie uważały mój wyczyn za "taki słodki i romantyczny", tylko ta, którą miał on ucieszyć, była innego zdania. Już wtedy powoli zaczynałem rozumieć to, co teraz wiem na pewno. Kobiety nie mają pojęcia, co je tak naprawdę pociąga. Bycie dla kogoś miłym to coś zupełnie innego niż bycie atrakcyjnym. Niestety, bardzo często to, co najbardziej przyciąga do nas płeć przeciwną, jednocześnie ją denerwuje. Logika podpowiada nam, co zrobić, żeby ludzie nas lubili. Atrakcyjność leży w zupełnie innej sferze.

Zapraszam Cię do zapoznania się z wiedzą, która zmieni Twoje postrzeganie świata. To naprawdę jest zakończenie. Przewracając kolejne karty tej książki, możesz zamknąć pewien etap swojego życia.
Jak zdobyć dziewczynę
   
   

O najważniejszym wiedzą nieliczni

Podryw dziewczyny
   
Kiedy kobieta widzi Cię pierwszy raz, w bardzo krótkim czasie (ok. 4 s.) oceni Cię po wyglądzie i wyrobi sobie jakieś wstępne zdanie na Twój temat. Gdy zaczniecie rozmawiać, jej opinia będzie w dalszym stopniu ewoluowała. Dziewczyna będzie dowiadywać się nowych rzeczy i kształtować swoją postawę wobec Ciebie. Informacji dostarczy jej obserwacja Twojego zachowania (postawy, gestów, reakcji na słowa innych ludzi). Ważne okażą się więc cechy, które wymieniam i opisuję w pierwszej części książki. Jeżeli je posiadasz, zrobienie dobrego wrażenia nie będzie trudne. Cała Twoja zewnętrzna prezentacja to jednak jeszcze nie wszystko. Istnieje bowiem inny czynnik, ważniejszy niż wszystkie...

Wyobraź sobie, że jesteś na imprezie. Widzisz trzy piękne dziewczyny, które stoją blisko drzwi wejściowych. Podchodzisz i zagadujesz. Rozmowa się klei, więc spędzacie razem kilka minut. W tym czasie oceniacie się wzajemnie. Teraz zastanów się przez chwilę. Te trzy dziewczyny widzą jedną osobę. Cały czas oceniają to samo zachowanie, ale czy to znaczy, że jeżeli będziesz wyglądał dobrze i prezentował atrakcyjny sposób bycia, to spodobasz się wszystkim kobietom, do których podchodzisz (w tym przypadku całej trójce)? Odpowiedź brzmi: NIE.

Dzieje się tak dlatego, że oprócz zewnętrznego efektu, widocznego dla wszystkich, gra rolę ten jeden, bardzo ważny czynnik: Twój stosunek do konkretnej dziewczyny. Dla każdej masz ten sam wygląd, to samo zachowanie, ale każda odbiera Cię inaczej, w zależności od tego, ile czasu jej poświęcisz i ile zainteresowania okażesz.

Tu właśnie tkwi przyczyna niepowodzeń większości facetów w bojach sercowych. Nieraz świetnie się prezentują, ale okazując nadmierne zainteresowanie, odpychają od siebie dziewczynę. Dlatego ważne jest, abyś poznał zasady, które generują kobiece zainteresowanie.
 
 

Dlaczego Kuba stracił Basię? - prawdziwa historia

 
Założę się, że spotkałeś się z przypadkiem podobnym do tego, który zaraz opiszę.

Na uczelni był chłopak (Kuba) – przystojny, inteligentny, pewny siebie i z poczuciem humoru – robił wrażenie na wielu kobietach. Podobał się też jednej bardzo ładnej dziewczynie (Basi), która długo nie dawała mu poznać swoich uczuć. On tymczasem nie wiedział nawet o jej istnieniu albo przynajmniej nie zwracał na nią większej uwagi.

Pewnego dnia Basia za namową koleżanek zaczepiła go na korytarzu i ku swej wielkiej radości udało jej się z nim umówić. Szybko oczarowała Kubę swoją uroda, dlatego już na pierwsze spotkanie przyniósł on czerwoną różę.

Z początku wszystko układało się z pozoru bardzo dobrze. Para spotykała się niemal codziennie. Było jednak coś, co nie do końca podobało się dziewczynie. Kuba na każde spotkanie przynosił jej jakiś prezent, co sprawiało, że ona czuła się niezręcznie. Kiedy kończyła zajęcia później niż on, był w stanie czekać na nią nawet przez dwie godziny. Zawsze odprowadzał ją, mimo że sam później musiał wracać daleko do domu. Co więcej, po krótkim czasie wyznał, że się w niej zakochał.

Teraz pewnie większość osób niewiedzących wiele o uwodzeniu mogłaby powiedzieć, że nie stało się nic nadzwyczajnego. Dziewczyny mogłyby się wręcz oburzyć i uznać, że Kuba jest ideałem chłopaka. Niestety, ani kobiety, ani mężczyźni nie wiedzą (przynajmniej nie intuicyjnie), co tak naprawdę jest atrakcyjne dla drugiej strony.

Baśka, mimo że na początku Kuba bardzo jej się podobał, szybko straciła zainteresowanie nim. Chłopak okazał zbyt szybko za dużo zaangażowania – dawał ze swojej strony dużo więcej, niż oczekiwała od niego jego dziewczyna. To spowodowało, że nie był już dla niej żadnym wyzwaniem. Uczucie Basi po prostu prysło i musiała go zostawić. Smutne, ale tak to właśnie działa. A wszystko rozgrywa się na poziomie podświadomości...
 
 

Klucz do sukcesów z kobietami

  Udany podryw dziewczyny
   
Wybierając swoje partnerki, mężczyźni kierują się głównie wyglądem. Uroda kobiety, symetryczna budowa jej ciała i odpowiednia sylwetka – nie za szczupła ani za gruba – świadczą o jej zdrowiu. To samica zdolna do urodzenia silnego potomka, dlatego będzie się podobać mężczyźnie.

U faceta wygląd też się liczy, ale nie musi być przesadnie piękny. Jego biologicznym zadaniem jest zapewnienie partnerce i dziecku pożywienia i bezpieczeństwa, a to wymaga siły. Dzisiaj największą siłą, na jaką reagują kobiety, jest pewność siebie - nie wszystkie jednak o tym wiedzą.

Przykład: ludzie z nadwagą czują się zazwyczaj nieatrakcyjni. Nadmiar tłuszczu to przyczyna wielu chorób - zawałów, nadciśnienia itp. Przypuszczam, że jeżeli patrzysz na człowieka otyłego, to nie uświadamiasz sobie wszystkich tych rzeczy. Twoja podświadomość jednak cały czas czuwa. Jeżeli sam nie masz problemu zbędnych kilogramów, to puszysta osoba na pewno nie będzie Ci się podobała. W końcu nie możesz mieszać swoich genów z gorszym materiałem biologicznym.

Otyłość to jednak skrajny przypadek. Zdecydowanie częściej kobieta ma do czynienia z facetami, którzy na pierwszy rzut oka niewiele się od siebie różnią. Kiedy więc ładna dziewczyna widzi w miarę normalnego mężczyznę, nie potrafi ocenić go tylko po wyglądzie. Sposób, w jaki się zewnętrznie prezentuje, jest tylko wstępnym kryterium. Zanim zaplanuje z nim jakąkolwiek przyszłość, musi się dowiedzieć, czy ma do czynienia z kimś wartościowym. Nie pyta jednak: "Jesteś bardziej wartościowy ode mnie czy mniej?", ponieważ sama nie zdaje sobie sprawy z tego, co się dzieje. Odpowiedzi poszukuje w jego zachowaniu. Jeżeli chłopak ślini się na sam jej widok i nie może się skupić na rozmowie, uzna go za kogoś słabego, kto nigdy nie miał do czynienia z ładnymi kobietami (w końcu gdyby był atrakcyjny, miałby duży wybór). Jeżeli będzie spełniał jej zachcianki i pozwoli sobą manipulować, również da sygnał, że jest słaby. Zatem cała sztuka bycia atrakcyjnym polega na wysyłaniu znaków świadczących o tym, że z Was dwojga to Ty jesteś bardziej atrakcyjny, a ona musi się o Ciebie starać.
 
 

Ona oszaleje na Twoim punkcie

 
Problem polega jednak na tym, że zademonstrowanie własnej wysokiej wartości musi się odbyć na poziomie podświadomym. Jeżeli powiesz jej wprost: "Jestem silnym mężczyzną, zasługuję na Twoją sympatię", to między wierszami zakomunikujesz, że to Ty się o nią starasz, bo próbujesz ją do siebie przekonać. Trzeba więc zrobić coś dokładnie odwrotnego. Okazanie jej braku zainteresowania, kiedy przebywacie np. w grupie znajomych, będzie komunikowało: "Może jesteś ładna, ale nie robisz na mnie wrażenia". Wszelka forma ignorowania jej, robienia z niej żartów, wkręcania czy kwalifikowania, zadziała podobnie. Kiedy prosisz ją o różne przysługi, nie dotrzymujesz obietnic, zapominasz o rzeczach z nią związanych (np. jak ma na imię, że miałeś jej coś przynieść itp.) i całym swoim zachowaniem pokazujesz, że Ci na niej nie zależy, dajesz jej do zrozumienia, że nie uważasz jej za wystarczająco wartościową. Jesteś na tyle silny, że stać Cię na lepsze dziewczyny niż ona.

Dobre wykorzystanie tych wszystkich narzędzi to jednak nie wszystko. Musisz być naprawdę aktrakcyjny - bez wysiłku wykazać się umiejętnościami towarzyskimi, błysnąć świetnym charakterem i stylem życia - o tym jak nad tym popracować dowiesz się w dalszej części.

Połączenie tych dwóch elementów da Ci klucz do niemal każdego serca. Pokazując, że jesteś wartościowym facetem i jednocześnie o nią nie zabiegając, pozwalasz, by Cię goniła. Zastawiasz przynętę, ale nie dajesz się łatwo złapać. Okazujesz brak zainteresowania seksualnego, traktujesz ją jak przyjaciółkę, pytając się o rady w zdobyciu innej dziewczyny, albo informujesz ją, że podoba się Twojemu koledze i chciałbyś ich umówić. Wkręcasz ją i śmiejesz się z niej otwarcie. Od czasu do czasu lekko krytykujesz. To wszystko będzie ją bardzo denerwowało, ale tylko z jednego powodu – jesteś fajny, a nie zwracasz na nią uwagi. Czuje się sfrustrowana, bo mimo swoich wdzięków, które do tej pory działały na każdego mężczyznę, nie może Cię zdobyć. Właśnie dlatego to ona będzie zapraszała Cię na spotkania, będzie próbowała Ci imponować i różnymi sposobami przekonać do siebie. Dzięki temu to Ty będziesz mógł zadecydować: wybrać ją czy nie. A ona będzie się bała tej decyzji...
Uwodzenie kobiet
 
Mam nadzieję, że dałem Ci już przedsmak wiedzy, którą za chwilę poznasz. Zacznijmy zatem po kolei...    
 
 

Ogólny spis treści:

Kliknij, aby zobaczyć szczegółową wersję.
 
Zakończenie
Wprowadzenie
Dobre i złe uwodzenie
Dwa składniki sukcesu
O co w tym wszystkim chodzi?
---------------------------------------------------------------------------------------------
Część pierwsza   charakter
Cechy, postawy i zachowania atrakcyjne dla płci przeciwnej
Odpowiednia skromność
Dystans do samego siebie i panowanie nad emocjami
Prowadzenie – odwaga, zuchwałość i zdecydowanie
Pozytywne nastawienie i entuzjazm
Nieprzewidywalność i spontaniczność
Towarzyskość
Altruizm i empatia
Szczerość
Życzliwość
Wrażliwość
Pewność siebie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Część druga    
Styl życia - popraw wszystko co możesz
To Ty kształtujesz swoje życie
Wysprzątaj swój czas
Pozbądź się nadmiaru tłuszczu
Popracuj nad mięśniami
Uprawiaj sport
Zadbaj o swój wizerunek
Popraw zdolności umysłowe
Rozwiń dobrą gadkę
Pracuj nad wymową
---------------------------------------------------------------------------------------------
Część trzecia podryw kobiety
Podejścia i otwarcia – rodzaje i ogólne zasady
Strach przed podejściem do kobiety
Otwarcie bezpośrednie kontra otwarcie pośrednie
Otwarcie pośrednie
Otwarcie sytuacyjne
 
Spraw, aby była Tobą zainteresowana
Posiadanie wysokich standardów
Kontrolowanie ramy: "To Ty musisz się o mnie starać"
Pokazanie braku zainteresowania
Zaciekawienie poprzez niedopowiedzenia
Kwalifikowanie
Testy i dyskwalifikowanie samego siebie
Huśtanie emocjami
Opowiadanie historii
Wkręcanie
 
Pozostałe składniki gry
Wyrażenie podtekstu seksualnego
Karanie i nagradzanie
Znaczenie bycia wybranym przez innych
Wyróżnianie się z tłumu
Kontakt fizyczny i jego znaczenie
Mowa ciała
Znaczenie wyglądu
Pieniądze
Logistyka
Niedostępność
Kalibracja
Reputacja podrywacza
---------------------------------------------------------------------------------------------
Część czwarta   styl życia
Struktura gry
 
Podejścia
Najważniejsze reguły
Przykłady podejść
Branie numeru
Huśtanie się
Najczęstsza przyczyna porażek
 
Gra po udanym podejściu
Zostań sam na sam
Zadzwoń
Pierwsze spotkanie i budowanie raportu
O czym rozmawiać?
Pierwszy pocałunek
Kolejne spotkania i rozwijanie znajomości
Seks
---------------------------------------------------------------------------------------------
Część piąta  
Związek
Okazuj swoje uczucia
Miej przestrzeń i dawaj przestrzeń
Kłótnie – jak je ograniczyć?
Ustal zasady
Zazdrość
Głupstwo, które najczęściej niszczy związki
Co zrobić, kiedy pojawi się trzecia osoba?
Wzmocnij i zabezpiecz swój związek
---------------------------------------------------------------------------------------------
Część szósta   Jak zdobyć osobę, którą kochasz
Zdobądź osobę, którą kochasz
 
Daj sobie czas
Zmień się
Plan działania
Podstęp, który pozwoli Ci się umówić
Kolejne spotkanieś
Bądź uparty w dążeniu do swojego celu
Kiedy przeszkodą jest związek
Nie daj się wodzić za nos
 
Plan działania
Wstęp
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 

Przykładowe opinie:

 

Czytelnicy dodali już ponad 70 komentarzy na temat poradnika. Oto niektóre z nich. Aby zostawić własną opinię lub przeczytać wszystkie zjedź na dół tej strony.

Podryw
 
Tomek
nie podano adresu e-mail

Świetna książka :) Podobało mi się dosłownie wszystko. Autor poruszył praktycznie wszystkie aspekty z którymi spotykają się mężczyźni podczas uwodzenia kobiet. Znalazłem w niej odpowiedzi na pytania, które nurtowały mnie od dłuższego czasu. Książka jest o wiele bardziej praktyczna i merytoryczna niż wszystkie stronki WWW poświęcone uwodzeniu. Warto ją kupić, przeczytać 2-3 razy i trzymać w łatwo dostępnym miejscu, by zawsze z łatwością sięgnąć po "biblię uwodzenia". Szczerze polecam
 
Piotr
nie podano adresu e-mail

Co tu dużo pisać. Książka jest świetna, napisana w bardzo ciekawy sposób. Można się nauczyć z niej dość nietypowe (ale skuteczne) sposoby nie tylko na zainteresowanie sobą dziewczyny, ale w ogóle na poprawę relacji z nimi. Każdy facet mający problem z kobietami powinien ją przeczytać.
Jeszcze tak z mojej strony, należy się dodatkowy plus dla autora za samo podejście do kobiet, które w moich oczach było dalekie od stereotypowego uwodziciela.
 
camion
camion1985sn@wp.pl

Ksiazka zdecydowanie za tania! Za zdobyta wiedze po przeczytaniu tej ksiazki czytelnik powinien zaplacic conajmniej 10x wiecej - mozna zaoszczedzic wiele czasu pieniedzy i zdrowia! Podejrzewam ze dla wielu facetow ktorzy przeczytali owy "poradnik" te 37zl to najlepiej zainwestowana kwota w ich zyciu
Kiedy skonczylem czytac ostatnia strone dotarlo do mnie nie tyle to jak poznac/poderwac kobiete co jak "slabi" sa faceci w kontaktach z kobietami Do odbiorcy dociera rowniez fakt ze kobiety wcale nie sa tak skomplikowane jak to sie prawie kazdemu facetowi wydaje Nie chce sie tu rozpisywac ale minal miesiac od kiedy przeczytalem te ksiazke i zmiany sa diametralne! Nie bede rowniez tu pisal o moich "zajeciach praktycznych" z teorii zawartej w tej ksiazce bo i tak byscie mi nie uwierzyli heh...
Nadal wahasz sie czy kupic te ksiazke? Odpowiem Ci ze dopoki jej nie przeczytasz to nie jestes dla mnie zadna konkurencja w zdobywaniu kobiet heh... ;) Pozdrowienia dla Autora!
 
Profik
profikt@gmail.com

Książka jest po prostu... brak słów by opisać. Nie mówię tu nawet o zagadnieniach czystko damsko męskich ale nawet potrzebnych do zwykłego lepszego, zabawniejszego, ciekawszego, humorystyczniejszego życia:) Dzięki książce od dzisiaj mam inne spojrzenia na świat a przede wszystkim kobiety! :)

PS: Ostatnio "koleżanka" strasznie się na mnie obraziła za lekką wredność z mojej strony i dzięki książce zachowałem się we właściwy sposób :) Nie taki jak zawsze ;)
Coraz częściej po prostu to co przeczytałem sprawdza się w moim prywatnych i jak najbardziej prawdziwym życiu!
GORĄCO POLECAM Tomek
 
grf
nie podano adresu e-mail

Przeczytałem już parę książek o tej tematyce. Cóż mogę powiedzieć o tej...Uważam że napisana jest rzetelnie i dobrze. Na pewno warta polecenia. Nie jest taka "sucha" jak niektóre z tej branży i bardzo dobrze się ją czyta. Sporo praktycznej wiedzy
 
Teraz już szczęśliwy
nie podano adresu e-mail

Książkę kupiłem ponad dwa miesiące temu i nie przeczytałem jej ale prawie połknąłem na raz. Od tego czasu bardzo dużo się u mnie zmieniło właśnie dzięki tej książce dlatego chciałbym się zrewanżować choćby tym skromnym komentarzem i przekonać jeszcze niezdecydowanych, że warto ją kupić.
Zaczne od tego, że już ok. 2 lata byłem zakochany w jednej dziewczynie. Próbowałem różnych sposobów, żeby ją zdobyć i niestety popełniłem (teraz to jużwiem) chyba wszystkie możliwe błędy. Myślałem, że jużnic nie da sią zrobić, ale mimo to próbowałem zrealizować plan działania z książki z głónym naciskiem na otorzenie się na inne dziewczyny i trenowanie "technik budowania zainteresowania". I tak przez dwa miesiące.
Tych którzy myślą, że udało mi się zdobyć TĄ dziewczynę muszę rozczarować, nie udało mi się. Ale to dlatego, że teraz spotykam się z inną dziewczyną, na dodatek bardziej atrakcyjną. Moje koleżanki z pracy wreszcie zaczęły zwracać na mnie uwagę i podrywać mnie chociaż nie należę do najprzystojniejszych facetów. A ta dziewczyna, na której mi zależało też już dwa razy sama do mnie napisała co wcześniej nigdy jej się jeszcze nie zdarzyło. Właśnie dlatego BARDZO DZIĘKUJE za ten poradnik i polecam go każdemu kto chce zdobyć swoją drugą połówkę. Ja jestem z niego bardzo zadowolony.
 
 
 

 

Ta książka to czysta inwestycja!
Nie stać Cię, żeby przegapić tę okazję!

Jak poderwać dziewczyne

Wersja elektroniczna 29,90 zł

Wersja papierowa 37 zł

 
Zamów ebook Roberta Marchela
Zamów ebook Roberta Marchela